Yelkende birer altın ve bronz madalya - Son Dakika

Yelkende birer altın ve bronz madalya

31.05.2019 10:57
Yelkende birer altın ve bronz madalya, System.String[]

Milli sporcu Ejder Ginyol, 2019 Formula Kite (Uçurtma sörfü) Asya Şampiyonası'nda bir altın ve bir bronz madalya kazandı.

Milli sporcu Ejder Ginyol, 2019 Formula Kite (Uçurtma sörfü) Asya Şampiyonası'nda bir altın ve bir bronz madalya kazandı.

Türkiye Yelken Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Çin'de düzenlenen şampiyonada, 11 ülkeden 26 sporcu mücadele etti.

Milli sporcu Ejder Ginyol master kategorisinde altın, erkekler kategorisinde ise bronz madalya kazandı. Kadınlar kategorisinde yarışan Bilge Öztürk ise şampiyonayı altıncı sırada tamamladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Yelkende birer altın ve bronz madalya - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız İzleyen şaşıp kalıyor! Sadece 1 saniyede kravat bağlıyor Önce depremde yıkılıp, ardından yakılarak kurşunlanan Üveys Paşa Camisi'nde 453 yıldır ezan sesi susmadı AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın