Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası, İspanya'da düzenlenecek - Son Dakika

Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası, İspanya'da düzenlenecek

09.04.2021 09:35
Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası, İspanya'da düzenlenecek, System.String[]

Türkiye Yelken Federasyonu, Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası'nın 21-27 Nisan tarihlerinde, İspanya'nın Cadiz bölgesinde düzenleneceğini duyurdu.

Türkiye Yelken Federasyonu, Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası'nın 21-27 Nisan tarihlerinde, İspanya'nın Cadiz bölgesinde düzenleneceğini duyurdu.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Jaroslaw Miarczynski'nin antrenörlüğünde milli yelkenci Onur Cavit Biriz, Maksym Oberemko antrenörlüğünde ise Dilara Uralp yarışlar öncesinde hazırlık kampına katılacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Yelkende RS: X Dünya Şampiyonası, İspanya'da düzenlenecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? 2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok