Yelkende Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı çevrim içi yapıldı - Son Dakika

Yelkende Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı çevrim içi yapıldı

12.09.2020 16:39
Yelkende Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı çevrim içi yapıldı, System.String[]

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF), 2020 yılı ile 2021 yılı planlarının görüşüldüğü Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı'nı çevrim içi düzenledi.

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF), 2020 yılı ile 2021 yılı planlarının görüşüldüğü Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı'nı çevrim içi düzenledi.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya, TYF Başkanı Özlem Akdurak, Pirat Birliği Başkanı Burçin Ahıskal, birliğin yönetim kurulu üyeleri ve 50 pirat sporcusu katıldı.

Toplantıda, Akdurak'ın pirat sporcularına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde yapılan çalışmaları aktarmasının yanı sıra İsviçre'de planlanan 2021 Avrupa Pirat Şampiyonası ile bütçe konuları da görüşüldü.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Yelkende Türkiye Pirat Birliği Bilgilendirme Toplantısı çevrim içi yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu