Yemen'de Düşen İnsansız Hava Aracı Üç Kişinin Ölümüne Neden Oldu - Son Dakika

Yemen'de Düşen İnsansız Hava Aracı Üç Kişinin Ölümüne Neden Oldu

24.05.2022 19:21
Yemen'de Düşen İnsansız Hava Aracı Üç Kişinin Ölümüne Neden Oldu

SANA, 24 Mayıs (Xinhua) -- Yemen'in başkenti Sana'da bir insansız hava aracının kalabalık bir mahallede düştüğü yerde toplananan Yemenliler, 23 Mayıs 2022.

SANA, 24 Mayıs (Xinhua) -- Yemen'in başkenti Sana'da bir insansız hava aracının kalabalık bir mahallede düştüğü yerde toplananan Yemenliler, 23 Mayıs 2022. Husilerin yönettiği al-Masirah TV'nin bildirdiğine göre, Suudi Arabistan'a ait bir "casus insansız hava aracı"nın Pazartesi günü Sana'da bir sokağa düşmesi sonucu üç kişi öldü, üç kişi de yaralandı. (Fotoğraf: Muhammed Muhammed/Xinhua)

YORUMLAR
500
Ekonomik güven endeksi geriledi Ekonomik güven endeksi geriledi Türk hacı adayları 2 yıllık hasretin ardından kutsal topraklarda Türk hacı adayları 2 yıllık hasretin ardından kutsal topraklarda Suudi Arabistan ve Umman'da Kurban Bayramı 9 Temmuz'da başlayacak Suudi Arabistan ve Umman'da Kurban Bayramı 9 Temmuz'da başlayacak
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Yemen'de Düşen İnsansız Hava Aracı Üç Kişinin Ölümüne Neden Oldu - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement