Son Dakika Haberleri: Yenenler çiftinden güldüren hamilelik pozu!

Yenenler çiftinden güldüren hamilelik pozu!

27 gün önce

Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler, Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile geçtiğimiz yıl birliktelik yaşamaya başlamıştı. 9 Haziranda dünyaevine giren çiftten güldüren bir fotoğraf geldi.

Eser Yenenler ile Berfu Yıldızçifti, 9 Haziran'da da Kilyos'ta düzenlenen düğün ile bu mutluluklarını aileleri ve yakın dostlarıyla paylaşmıştı. Düğünün ardından Antalya'ya balayına giden çift, şimdilerde bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor.

HAMİLELİK POZU

Berfu Yenenler, belirginleşen göbeğiyle ayna karşısında verdiği pozu sosyal medya sayfasından paylaştı. Çok geçmeden Eser Yenenler de eşinin benzeri bir pozu sayfasında yayınladı. Yenenler, çiftinin hamilelik pozu takipçilerini güldürdü.

"SEN ELİNDEN GELENİ YAPTIN"

Ünlü sunucu Eser Yenerler, patlamış flamingosuyla poz vererek kendine gelen kilo eleştirilerine esprili şekilde cevap vermişti. Yenenler, fotoğrafını "Sen elinden geleni yaptın" yorumuyla paylaşmıştı.

Yenenler çiftinden güldüren hamilelik pozu!
Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 10:14 

YORUMLAR


Emekli Orgeneral Saygun uyardı: Bu sıranın sonunda Türkiye var Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Antalya'da Akdeniz fokunun ağzında parçalanmış vatoz bağlığını gören vatandaşlar dehşete düştü!