Son Dakika Haberleri: Yeni Altyapı İle Arızalar Son Buluyor

Yeni Altyapı İle Arızalar Son Buluyor

8 gün önce

HATSU, altyapıda oluşan sorunları çözüme kavuşturma adına yapılan çalışmaların özverili bir şekilde devam ettiğini duyurdu.

Yeni Altyapı İle Arızalar Son Buluyor, System.String[]

Altyapının önemli bir unsuru olan kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarının iyileşmesi ve sorunlardan arındırılması amacıyla projeler geliştiren Genel Müdürlük, vatandaşlar tarafından ALO 185 HATSU Çağrı Merkezi'ne iletilen bildirimler doğrultusunda harekete geçen ekiplerin müdahalesi ile sorunların bertaraf edildiğini aktardı.

Özellikle mahalle ve sokaklarda oluşan tıkanma ile koku sorunlarına bir son verildiğini belirten İdare, İskenderun İlçesine bağlı Modernevler Mahallesi Şehit Polis Murat Akbulut Caddesi üzerinde bulunan eski altyapının arıza oluşturması üzerine 200'lük pvc borular ile 60 metrelik yeni altyapı döşendiğini bildirdi.
TSK, "Sivilleri Vuruyorlar" Yalanını Yayınladığı Yeni Video ile Çürüttü Gutalı Kız Katliama Böyle İsyan Etti: Ey Beşar Senin Çocukların Yok mu!

Sakarya'da Fırıncı Dershane Basıp İçerideki 8 Kişiyi Rehin Aldı Kürtçe Ağıtla Alay Eden İki Sağlık Personeline Jet Soruşturma