Yeni Asya'dan Kültür Atağı - Son Dakika

Yeni Asya'dan Kültür Atağı

05.01.2012 12:26
Yeni Asya'dan Kültür Atağı, System.String[]

Yeni Asya gazetesi, "Haydi Sen de Yıldızını Seç" adını verdiği kampanya kapsamında abonelerine kültür eserleri vereceğini duyurdu.

Yeni Asya gazetesi, "Haydi Sen de Yıldızını Seç" adını verdiği kampanya kapsamında abonelerine kültür eserleri vereceğini duyurdu.

İslam dünyasında referans gösterilen Hind- Pakistan İslam akademisyenlerinden A. Ahmed Nedvi ile Sahib Ensari tarafından yazılan ve Eşref Edip tarafından yayına hazırlanan "Hayatü's Sahabe" isimli 6 ciltlik eser eser, kupon karşılığında Yeni Asya okuyucularının kitaplıklarında yerini alacak. İlk kuponu 13 Ocak Cuma günü başlayacak olan kampanya ile ilgili açıklama yapan Yeni Asya Medya Grup Genel Müdürü Recep Taşcı, "Okuyucularımızdan gelen talepler doğrultusunda gazetemiz ile birlikte her bir cildini 45 kupon karşılığında vereceğimiz bu önemli eserden geniş kitleler faydalanacak ve her birini Peygamber yıldızları olarak isimlendirebileceğimiz sahabelerin hayatları, eseri okuyanların hayatlarına yeni bir ufuk açacaktır." dedi.

Eseri okuyanların kendine bir sahabeyi örnek alarak yaşantılarına farklı bir mana katabileceklerini vurgulayan Taşcı, kampanyanın tanıtım çalışmaları için yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirtti. Recep Taşçı, konuyla ilgili geniş çaplı reklam kampanyası yapacaklarını sözlerine ekledi.

Yeni Asya'dan Kültür Atağı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yeni Asya'dan Kültür Atağı - Son Dakika


Son Dakika

15 yaşındaki Günay Özışık'a ilk müdahale enkaz altında yapıldı! O anlar kamerada Koronavirüse yakalanan 80 yaşındaki baba taburcu oldu, oğlu ise verdiği savaşı kaybetti Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz