YENİ BAŞKAN ERİNÇ SAĞKAN - Son Dakika

YENİ BAŞKAN ERİNÇ SAĞKAN

05.12.2021 19:32

Türkiye Barolar Birliği'nde seçim heyecanı (2)YENİ BAŞKAN ERİNÇ SAĞKANTBB 36'ncı Olağan Genel Kurulu'nda oy verme işlemi saat 17.00'de tamamlandı.

Türkiye Barolar Birliği'nde seçim heyecanı (2)

YENİ BAŞKAN ERİNÇ SAĞKAN

TBB 36'ncı Olağan Genel Kurulu'nda oy verme işlemi saat 17.00'de tamamlandı. Ardından sandıklar açılarak oylar sayıldı. 348 delegenin oy kullandığı seçimde 182 oy alan Ankara Barosu Başkanı Erinç Sağkan, TTB'nin yeni başkanı seçildi. Metin Feyzioğlu ise 156 oy aldı. 10 oy da geçirsiz sayıldı. Seçim sonucunun açıklamasının ardından Erinç Sağkan'ı destekleyen avukatlar büyük sevinç yaşadı.

-Görüntü geçiliyor

Haber-Kamera: Şifanur TAVUS-Oğuzhan DEMİR/ANKARA, (DHA)-

YORUMLAR
500
Avukatlar öldürülen meslektaşları için Bakırköy Adalet Sarayı önünde toplandı Avukatlar öldürülen meslektaşları için Bakırköy Adalet Sarayı önünde toplandı Son dakika: AVUKATLAR ÖLDÜRÜLEN MESLEKTAŞLARI İÇİN BAKIRKÖY ADALET SARAYI ÖNÜNDE TOPLANDI Son dakika: AVUKATLAR ÖLDÜRÜLEN MESLEKTAŞLARI İÇİN BAKIRKÖY ADALET SARAYI ÖNÜNDE TOPLANDI Tbb: 'Kolluk Kuvvetleri de Dahil Olmak Üzere Meslektaşlarımıza Yönelik Sistematik Saldırılar Karşısındaki Duyarsızlık Bu Katliamda Pay Sahibidir' Tbb: 'Kolluk Kuvvetleri de Dahil Olmak Üzere Meslektaşlarımıza Yönelik Sistematik Saldırılar Karşısındaki Duyarsızlık Bu Katliamda Pay Sahibidir'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel YENİ BAŞKAN ERİNÇ SAĞKAN - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement