Son Dakika Haberleri: Yeni Doğan Bebeğinin Kaçırılmasıyla İlgili Tehdit Alan Kylie Jenner, Güvenlik Önlemlerini Arttırdı

Yeni Doğan Bebeğinin Kaçırılmasıyla İlgili Tehdit Alan Kylie Jenner, Güvenlik Önlemlerini Arttırdı

8 ay önce

ABD'li reality show yıldızı ve iş insanı Kylie Jenner, dört aylık kızı Stormi'nin kaçırılmasıyla ilgili sürekli tehdit edildiğini belirterek, sosyal medya hesaplarındaki pek çok fotoğrafı silerek koruma sayısını arttırdı.

Reality show yıldızı Kylie Jenner, erkek ardaşı rapçi Travis Scoott ile birlikte sahip olduğu dört aylık kızı Stormi'nin yüzünün görünmediği birkaç tanesi dışında, tüm fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından kaldırdı ve çevresinde bulunan güvenlik personelinin sayısını artırdı.

KIZININ KAÇIRILMASIYLA ALAKALI TEHDİT ALIYOR

The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, 20 yaşındaki Jenner'ın, bu kararı gerekçe olarak, Stormi'nin kaçırılmasıyla alakalı sürekli tehdit edilmesi sonucunda aldığını söyledi. Öte yandan, Jenner'ın çocuğunu bir an bile olsun göz önünden ayırmadığı belirtildi.

BEBEĞİNİ GİZLİYOR

Los Angeles'ta Stormi'yi gezintiye çıkarılan Jenner, bebek arabasında bulunan çocuğu görülemeyecek şekilde örttüğü görüldü.


YORUMLAR


Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti

Bahçeli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öneri: Külliyeye Çağırıp Dinlesin