Son Dakika Haberleri: Yeni Ekonomi Kanalı EKOTÜRK 22 Ekim'de Yayın Hayatına Başlıyor

Yeni Ekonomi Kanalı EKOTÜRK 22 Ekim'de Yayın Hayatına Başlıyor

2 yıl önce

Cengiz Özdemir'in kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini yaptığı ekonomi kanalı EKOTÜRK, 22 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor. Kanalın sosyal medya hesabından yapılan duyuruya göre, saat 21.00'de Cumhurbaşkanı Özel röportajına yer verilecek.

Yeni Ekonomi Kanalı EKOTÜRK 22 Ekim'de Yayın Hayatına Başlıyor, System.String[]

Yeni Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi kanalı EKOTÜRK için geri sayım başladı. Cengiz Özdemir'in kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini yaptığı ekonomi kanalı EKOTÜRK, 22 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ÖZEL RÖPORTAJINA YER VERİLECEK

Kanalın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, pazartesi akşamı saat 21:00'de Cumhurbaşkanı Özel röportajına yer verileceği belirtildi.

KADROSUNDA ÜNLÜ İSİMLER VAR

''Hayatın İçinde'' sloganıyla ekonominin hayatın her alanında olduğuna vurgu yapan kanalın kadrosunda finans ve ekonomi alanından önemli isimler dikkat çekiyor.

Murat Tufan, Artunç Kocabalkan, Ali Perşembe, Alpay Alptekin gibi piyasaların yakından tanıdığı isimler kanalın kadrosunda yer alırken, Hıncal Uluç, Sunay Akın, Selçuk Ramazanoğlu gibi ünlü simaların genel izleyiciye hitap eden programları da ekranlara gelecek.

Cengiz Özdemir

FREKANS BİLGİLERİ

EKOTÜRK Frekans bilgileri ise şöyle: Digitürk 46. Kanal, Dsmart 99.Kanal, Vodafone 55.Kanal, Türksat 4A Frekans :12245Mhz Polarizasyon: Yatay Sembol: 27500 FEC:5/6

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2018 12:11 Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Uğur Güneş şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşıyor Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar