"Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı - Son Dakika

"Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı

04.12.2020 20:55

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı'nın Miami'den ev aldığı iddia edildi. Kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı'nın, "Miami'de yeni evimizde ilk gecemiz" mesajını yazması dikkat çekti.

TV8'in patronu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda yapımcısı olduğu "Survivor" yarışmasının Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen çekimleri nedeniyle Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'dan ayrı kalmamak için Miami'de malikane satın almıştı.

Ünlü yapımcıdan boşandıktan sonra Miami'deki yerleşik hayatından olan sosyal medya fenomeninin, alıştığı hayatına dönüş için flaş bir hamlede bulunduğu iddia edildi. Türkiye'den çok yurt dışında vakit geçiren, uzun bir süredir Miami'de olan Şeyma Subaşı bu hamlesi için kesenin ağzını açtı.

MİAMİ'DEN EV SATIN ALDIĞI KONUŞULUYOR

Miami'yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren 30 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, oradan bir ev satın aldığı konuşuluyor.

"YENİ EVİMİZDE İLK GECEMİZ"

Kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı'nın, "Miami'de yeni evimizde ilk gecemiz. Çok mutluyum" mesajını yazması dikkat çekti.

'Yeni evimizde ilk gecemiz' notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı
'Yeni evimizde ilk gecemiz' notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı
'Yeni evimizde ilk gecemiz' notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı
 Yeni evimizde ilk gecemiz notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı

Son Dakika Magazin 'Yeni evimizde ilk gecemiz' notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder Hindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler polisle çatıştı: 1 ölü, 200 gözaltı, 300'den fazla yaralı İzmir'in göbeğindeki mahalle, yıllardır doğal gaz bekliyor Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı Yusufeli Barajı'nın inşaatında 4 milyon metreküplük beton kullanılarak rekor kırıldı Avrupa'ya yük taşıyan 1400 tır, Türkiye'den çıkış için Kapıkule Sınır Kapısı'nda bekliyor