Son Dakika Haberleri: "Yeni Evinize Hoş Geldiniz"

"Yeni Evinize Hoş Geldiniz"

2 ay önce

Büyükşehir Belediyesi üniversite kayıtlarının başlaması ile birlikte şehrimize gelen öğrencilere ve velilere yardımcı olmak amacıyla otogarda bilgilendirme standı kurdu.


"YENİ EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ"

Büyükşehir Belediyesi, üniversite sınavında Anadolu ve  Eskişehir  Osmangazi Üniversitesini kazanarak şehrimize gelen öğrencilerin buradaki ilk günlerinde hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla otogarda bilgilendirme standı kurdu.
  
24 saat boyunca hizmet verecek stantta öğrencilere, şehir ile ilgili bilgilerin yanı sıra  Eskişehir Büyükşehir  Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in 'Hoş geldiniz' mektubu veriliyor.

Yoğunluğun yaşandığı gece saatlerinde öğrenciler ve veliler, Büyükşehir Belediyesi'nin dinlenme salonunda ücretsiz yiyecek ve içecek ikramları sağlanıyor.  Sabah saatlerinde ise öğrenciler, yine Büyükşehir Belediyesi'nin kendileri için sunmuş olduğu otobüslerle üniversitelerine ve kayıt bürolarına ücretsiz ulaşabiliyorlar.

Otogar'da böyle bir hizmetle karşılaştıkları için çok şaşırdıklarını ifade eden veliler sıcak karşılama ve bilgilendirme için Büyükşehir  Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ettiler.


Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu Erdoğan'dan ABD ve Kuzey Irak'a Sert Mesajlar
FED'in Faiz Kararı Doları Nasıl Etkiledi!