Yeni Isparta Sağlık İl Müdürü Karakaya, Vali Oğuz'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Yeni Isparta Sağlık İl Müdürü Karakaya, Vali Oğuz'u Ziyaret Etti

05.01.2012 12:41
Yeni Isparta Sağlık İl Müdürü Karakaya, Vali Oğuz'u Ziyaret Etti, System.String[]

Isparta Sağlık İl Müdürlüğü'ne atanan Dr.

Isparta Sağlık İl Müdürlüğü'ne atanan Dr. Mehmet Karakaya, Vali Memduh Oğuz'u makamında ziyaret etti.

Vali Oğuz, ziyarette yaptığı konuşmada, Isparta'nın yaşanabilir kentler sıralamasında ilk sıralarda yer aldığını belirterek, yüksek standartlarda sunulan sağlık hizmetlerinin, bu duruma ciddi bir katkısı olduğunu vurguladı.

Sağlık hizmetlerinin, kalitesi daha da yükselerek vatandaşlara sunulmaya devam edileceğini ifade eden Oğuz, Karakaya'nın çalışmaları layıkıyla devam ettireceğine inancını dile getirdi. Oğuz, Karakaya'ya yeni görevinde başarılar diledi.

Sağlık İl Müdürü Mehmet Karakaya da, Isparta'da sağlık hizmetlerini bir adım daha ileriye götürebilmek için tüm ekibiyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Karakaya, desteklerinden dolayı Vali Oğuz'a teşekkür etti.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeni Isparta Sağlık İl Müdürü Karakaya, Vali Oğuz'u Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı takıldı Erdoğan'ın duyurduğu yeni doğal gaz müjdesi için çalışmalar başladı! İşte Tuna-1 kuyusundan ilk görüntüler Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Oyuncu Gurur Aydoğan, ticarete atılmaya karar verdi Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır