Yeni 'James Bond' Filmi İngiltere'de Tanıtıldı - Son Dakika

Yeni 'James Bond' Filmi İngiltere'de Tanıtıldı

04.12.2014 15:51
Yeni 'James Bond' Filmi İngiltere'de Tanıtıldı, System.String[]

James Bond filminin yönetmeni Sam Mendes, 24. “007” filminin ismini ve oyuncularını, İngiltere’deki Pinewood Studios’un yerleşkesinden yapılan canlı yayınla duyurdu.

James Bond filminin yönetmeni Sam Mendes, 24. “007” filminin ismini ve oyuncularını, İngiltere’deki Pinewood Studios’un yerleşkesinden yapılan canlı yayınla duyurdu.

Mendes, 24. James Bond filminin ismini “Spectre” olarak açıklarken, oyuncular arasında Christoph Waltz, Andrew Scott, Dave Bautista, Monica Bellucci ve Lea Seydoux gibi isimlerin olduğunu bildirdi. James Bond'u yine Daniel Craig’ın canlandıracağı Spectre, 6 Kasım 2015’te vizyona girecek.

Yönetmen Sam Mendes, filmin ismi ve oyuncuları ile birlikte, yeni James Bond’un nerelerde çekileceğini de açıkladı. Mendes, çekimlerine pazartesi başlanılacak filmin Londra, Meksika’nın başkenti Meksiko, Fas, Fas’ın doğusundaki Sahra Çölü’nde vaha kasabası Erfoud, Roma, Alpler’in Avusturya kısmında çekileceğini belirtti.

James Bond’un aracı ise Aston Martin DB-10 olacak.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Kültür Sanat Yeni 'James Bond' Filmi İngiltere'de Tanıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Türk Telekom'da Galatasaray, coştu! Goller arka arkaya geliyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var
16:39