Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor - Son Dakika

Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor

15.03.2019 03:20
Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor, System.String[]

Microsoft Android Uygulamalarını Windows 10 Ekranına Yansıtıyor Windows Insider için Beta Sürümününde özellik test edilebilir.

Microsoft Android Uygulamalarını Windows 10 Ekranına Yansıtıyor

Windows Insider için Beta Sürümününde özellik test edilebilir. Microsoft, Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliğini Test Ediyor.

Microsoft, bu hafta Windows 10 için Your Phone uygulamasındaki yeni güncellemeleri test etmeye başladı ve Android kullanıcılarının bir telefon ekranını doğrudan PC'ye yansıtmalarını sağlıyor. "Telefon ekranı" özelliği bu hafta Windows Insiders için geçerli olacak ve Windows 10 ile Telefon uygulamanızın en son test sürümlerinin bu özelliği yüklü olması gerekiyor.

Microsoft daha önce Ekim ayındaki şirketin Surface etkinliğinde Telefonunuzdaki telefon ekranını yansıtma özelliğini gösterdi. Uygulama, bir telefon ekranını doğrudan Windows 10'a yansıtarak çalışır ve Android uygulamalarınızın bir listesini sağlar. Onlara erişmek ve telefonunuzun aynasına yansıması olan telefonunuzun uzak oturumunda görünmelerini sağlamak için öğesine dokunabilirsiniz.

Microsoft, Düşük Enerji Çevre Birimi modu ile Bluetooth'u özellikle PC'ler için bir gereksinim haline getiriyor. Bu sayede "Your Phone" mobil telefon uygulamanız Android'i Windows 10 PC'lere nasıl bağlar ve yansıtır. Bu, çoğu bilgisayarın başlangıçta özelliği test etmeye katılamayacağı anlamına gelir , ancak Surface Go, beta testini destekleyen ilk Surface cihazıdır.

Hangi Telefon modelleri Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliğini Destekliyor!

Öncelikle Microsoft, beta sürüm ve test olduğu için yansıtma özelliğini test edebileceğiniz mobil cihazları sınırlıyor. Şu anda yalnızca;

Samsung Galaxy S8,

Samsung Galaxy S8 Plus,

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 Plus modellerinde kullanılabilir.

Elbette Microsoft, telefon ve PC cihazlarının listesini zaman içinde genişletmeyi planladığını açıkladı.

Yeni Mobil Ekran Yansıtma özelliği, mobil uygulamaları masaüstüne taşıma konusunda akılcı ve pratik bir yoldur. Android uygulamalarını PC'ye getirmeye çalışan Bluestacks'in ve Dell'in Mobile Connect yazılımları da benzer çabaları gösteriyor.

Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor
Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor
Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor

Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Teknoloji Yeni Mobil Ekran Yansıtma Özelliği, Microsoft Test Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır Fenerbahçe "MesutOl" kampanyasından ilk gün 2.8 milyon TL gelir elde etti Sulama kanalına 1 metre kala balçığa saplanan sarhoş sürücüyü kurtarmak için zamanla yarıştılar HDP binasındaki Öcalan posterleri ifşa olunca Soylu AİHM kararını hatırlattı: Batı istismara müsaade etmiyor, ancak bizden istiyor ABD'de restoranda kahvaltı yapan müşteri 148 TL'lik hesaba 10 bin TL bahşiş bıraktı İş yerinin üstünü emlakçı, altını uyuşturucu serasına çeviren kadın: Başkasından alınca başım belaya giriyor, ticari maksadım yok Pfizer/BioNTech aşısında tedirgin eden sonuçlar: İlk aşıda koruma yüzde 50'ler seviyesinde ve mutasyonlara karşı etkisiz Suudi Arabistan Krallığı'nın tespihlerini İznikli usta üretiyor
12:47