Yeni nesil GO istasyonu Aydın Söke'de açıldı - Son Dakika

Yeni nesil GO istasyonu Aydın Söke'de açıldı

19.05.2016 13:57
Yeni nesil GO istasyonu Aydın Söke'de açıldı

Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, ardı ardına gerçekleştirdiği istasyon açılışlarıyla tüm Türkiye'deki yaygınlığını arttırmaya devam ediyor.

Sektöründe yeni bir dönem başlatan GO kalitesini yansıtan son yeni nesil yakıt istasyonu Aydın Söke'de açıldı.

Sazlık Mahallesi, Şarlak Mevkii Küme Evleri'nde yer alan yeni nesil GO istasyonu açılışına, Ersoy Petrol'ün sahibi Ercan Barut ev sahipliği yaptı. 18 Mayıs'ta gerçekleştirilen açılış törenine, İpragaz CEO'su Selim Şiper, Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay'ın yanı sıra Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve GO yönetimi ile İzmir'deki II. dönemin II. GO Bayi Konseyi'ne katılan bayi temsilcileri de katıldı.

GO'nun birçok alanda getirdiği yenilikler ve özgün nitelikleriyle Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlattığını, hareketlilik getirdiğini vurgulayan İpragaz CEO'su Selim Şiper, "GO, uluslararası standartlarda yaratılmış bir marka, hem müşterilerimizden hem de bayilerimizden büyük bir takdir ve teveccüh görüyor. Biz de bu değerli ilgi ve teveccühleri en iyi şekilde değerlendirerek, aynı ruhu taşıdığımız, aynı felsefeyi paylaştığımız Ercan Bey gibi yeni bayilerimizle Türkiye'de yaygınlaşmamıza emin ve güçlü adımlarla devam ediyoruz" dedi.

GO'nun, bayileri ve müşterileri ile güçlü bir aile olduğunu da belirten Selim Şiper, "GO, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra insana, geleceğe, araca ve yasalara saygı misyonuyla, tasarımı, organizasyon yapısı ile Türkiye akaryakıt sektöründe fark yaratan bir marka oldu. GO, bayilere yönetimsel süreçlerde söz hakkı tanıyan özgün BADO felsefesi ile de alanında öncülük yaptı. Bu felsefemizin geleneğinde yer alan II. dönemin II. GO Bayi Konseyi'ni dün İzmir'de gerçekleştirdik. Bu konseyde GO bayilerini temsil eden bayilerimiz de bugün burada bizlerle birlikte. Bu vesile ile II. dönem GO bayi temsilcilerine de markamıza yaptıkları değerli katkılardan dolayı teşekkür ediyor, Ercan Bey'e de 'aramıza hoş geldiniz' diyorum" şeklinde konuştu. Şiper konuşmasını "Bu güzel istasyon, bu güzel ilçeye hayırlı uğurlu olsun" temennisi ile bitirdi.

Söke'nin bulunduğu konum ile her geçen gün gelişen bir ilçe olduğunun altını çizen Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ise, "Akaryakıt sektörü, yoğun rekabetin yaşandığı en zor sektörlerden biri. Ama GO, çağdaş yapısı, sunduğu kaliteli, güleryüzlü hizmet ile fark yaratacaktır. GO'yu güzel ilçemizde, aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

20 yılı aşkın akaryakıt sektörü tecrübeleri bulunduğunu ve müşterilerine en kaliteli ürünü, en iyi hizmeti sunma arayışlarında, GO'yu tercih ettiklerini belirten Ersoy Petrol'ün sahibi Ercan Barut da, "GO gerçekten de her açıdan çok farklı, çok kaliteli bir marka. Türkiye'ye yakışan bir marka" diyerek, böylesine kaliteli bir markayı Söke'ye taşımanın, bu büyük ve güzel GO Ailesi'ne katılmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

YORUMLAR
500
Aydın'ın milli meyvesi incir her haliyle sofralardaki yerini koruyor Aydın'ın milli meyvesi incir her haliyle sofralardaki yerini koruyor Kahtalı öğrenciler Türkiye şampiyonalarında dereceye girdi Kahtalı öğrenciler Türkiye şampiyonalarında dereceye girdi Başkan Çondur; 'Ege Bölgesi, cazibe merkezi haline geldi' Başkan Çondur; 'Ege Bölgesi, cazibe merkezi haline geldi'

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yeni nesil GO istasyonu Aydın Söke'de açıldı - Son Dakika


Advertisement