Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok - Son Dakika

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok

Son dönemde yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, eski CHP ve SHP Genel Başkanları Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile bir araya geldi. Muharrem İnce görüşmede, şimdilik yeni parti kurma gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti.

Yeni parti kurma iddialarıyla gündemde olan Muharrem İnce, CHP'nin önde gelen isimlerinden Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile yaptığı görüşmede, "Şimdilik parti kurma fikrim yok. Ben Anadolu'yu dolaşacağım" dedi.

Eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin ve CHP'nin önde gelen isimlerinden olan eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, geçtiğimiz günlerde genel merkezde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmüştü. Gazeteci İsmail Saymaz, bugün ise Çetin ve Karayalçın'ın Muharrem İnce ile görüştüğünü açıkladı.

"ŞİMDİLİK PARTİ KURMA DÜŞÜNCEM YOK"

Sosyal medya hesabından görüşmeye ilişkin paylaşım yapan İsmail Saymaz, "Çetin ve Karayalçın'ın Muharrem İnce ile görüşmesi bitti. İki ağabey, İnce'ye şöyle dedi: 'Perşembe günü basın toplantısı yapma. Yapacaksan da masayı devirme. Partide kal, bu süreçte ayrılmak olmaz.' İnce şöyle dedi: Şimdilik parti kurma fikrim yok. Ben Anadolu'yu dolaşacağım" ifadelerini kullandı.

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 20:09

Son Dakika Politika Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok - Son Dakika


Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Vatandaşın her kuruşuna göz diken dolandırıcıların "mesaj" oyunu akıllara durgunluk veriyor Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu Eski Survivor yarışmacıları Murat Ceylan ve Damla Can baş başa görüntülendi