Son Dakika Haberleri: Yeni Steve Jobs, Christian Bale Olabilir

Yeni Steve Jobs, Christian Bale Olabilir

5 yıl önce

Daha önce ortaya çıkan yeni Steve Jobs filminde, Steve Jobs'ı ünlü aktör Christian Bale'in canlandırabileceği ortaya çıktı.

Yeni Steve Jobs, Christian Bale Olabilir, System.String[]
Emre Çetinkaya - -

Apple'ın efsanevi CEO'su Steve Jobs hayatını kaybettikten sonra hakkında birçok kitap ve belgesel hazırlandı. Son olarak ise geçtiğimiz yaz aylarında Steve Jobs'ın hayatı 'Jobs' filmiyle beyaz perdeye taşınmıştı. Filmde Steve Jobs'ı Ashton Kutcher canlandırmıştı. Şimdi ise yeni bir Steve Jobs filmi söz konusu. Bu seferki filmde ise Steve Jobs'ı Oscar'lı aktör Christian Bale canlandırabilir.


Steve Jobs'ın biyografisinin temel alınacağı bu yeni filmde yönetmenlik koltuğunda ise Fight Club filminin yönetmeni David Fincher oturacak. Fincher'ın geçtiğimiz günlerde The Wrap'e verdiği röportajda, filmdeki Steve Jobs rolü için tek tercihinin Christian Bale olduğunu belirtti.


Ancak şu an Christian Bale bu rolü kabul etmiş değil. Bu yüzden kesin konuşamıyoruz. Ama düşündüğümüzde Christian Bale'in Steve Jobs rolüne çok yakışacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz, filmdeki Steve Jobs rolü için en uygun aday kim?Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.comRusya'dan Türk Vatandaşlarına Vizesiz Seyahat Müjdesi İstanbul'da 23 İlçe'de "Kurt Kapanı-28" Asayiş Operasyonu Yapılıyor

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti