Yeni Steve Jobs Filmi Yolda - Son Dakika

Yeni Steve Jobs Filmi Yolda

28.02.2014 13:32
Yeni Steve Jobs Filmi Yolda

Yakında sinemalarda bir Steve Jobs filmi daha göreceğiz.

Emre Çetinkaya - -

Apple'ın efsanevi CEO'su Steve Jobs hayatını kaybettikten sonra hakkında birçok kitap ve belgesel hazırlanmıştı. Son olarak ise geçtiğimiz yaz aylarında Steve Jobs'ın hayatı 'Jobs' filmiyle beyaz perdeye taşınmıştı. Filmde Steve Jobs'ı Ashton Kutcher canlandırmıştı ve bu durum bir hayli ses getirmişti. Şimdi ise ufukta yeni bir Steve Jobs filmi gözüktü.


Yeni filmde, ilk filmden farklı olarak Steve Jobs'ın biyografisi temel alınacak. Bu yeni filmle alakalı aslına bakarsanız pek bir bilgi yer almıyor. Filmle alakalı bilinen az bilgiden birisi de yönetmeninin efsane Fight Club filminin yönetmeni David Fincher olacağı. Bu da Steve Jobs hayranlarını biraz daha heyecanlandıracağa benziyor.


Öte yandan Fincher'ın teknoloji dünyasını konu alan ve çok beğenilen başka bir filmde daha imzası bulunuyor. O da herkesin bildiği Facebook'un kuruluşunu konu alan Social Network filmi. Yapımcılığını Sony Pictures'ın üstleneceği yeni filmin ne zaman vizyona gireceği ya da oyuncu kadrosu şu an bilinmiyor.Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
YORUMLAR
500
FCC Yetkilisi Google ve Apple'dan TikTok'u Mağazalarından Yasaklamalarını İstedi FCC Yetkilisi Google ve Apple'dan TikTok'u Mağazalarından Yasaklamalarını İstedi
Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Yeni Steve Jobs Filmi Yolda - Son Dakika

Bu haber Teknokulis tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Teknokulis tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Teknokulis kurumudur.

Advertisement