Yeni TL Simgesi Malatya'da Manavlarda - Son Dakika

Yeni TL Simgesi Malatya'da Manavlarda

04.03.2012 15:29
Yeni TL Simgesi Malatya'da Manavlarda, System.String[]

Türk Lirası'nın yeni simgesi Malatya sebze meyve pazarında esnaflar tarafından kullanılmaya başlandı.bunun önümüzdeki günlerde yaygınlaşmasının beklendiği bildirildi.

Türk Lirası'nın yeni simgesi Malatya sebze meyve pazarında esnaflar tarafından kullanılmaya başlandı.

Türk Lirası'nın yeni simgesi, Malatya'daki Sebze - Meyve Pazarı'ndaki bazı manav tezgahlarındaki fiyat etiketlerinde yerini alırken,

bunun önümüzdeki günlerde yaygınlaşmasının beklendiği bildirildi.

Manav Doğan Doğanay, yeni TL'nin simgesinin Avrupa Birliği yolunda olan Türkiye'ye yakıştığını ifade edip, simgenin AB ayarında olduğunu söyledi.

Manav Adem Karadağ ise Malatya'daki Sebze - Meyve Pazarı'nda ilk olarak kendisinin yeni TL simgesini sebze meyve fiyatları üzerine astığını belirtti.

Tülay Lale tarafından tasarlanarak Merkez Bankası'nca kabul edilen yeni

TL simgesinin

diğer sektörlerde de önümüzdeki kullanılması bekleniyor. - MALATYA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yeni TL Simgesi Malatya'da Manavlarda - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek