Son Dakika Haberleri: Yeni Yıla Ağ Tamir Ederek Girdiler

Yeni Yıla Ağ Tamir Ederek Girdiler

7 yıl önce

Sinop'taki balıkçılar yeni yıla limanda demirledikleri teknelerinde ağ tamir ederek girdi.

Yeni Yıla Ağ Tamir Ederek Girdiler, System.String[]
Sinop'taki balıkçılar yeni yıla limanda demirledikleri teknelerinde ağ tamir ederek girdi. Soğuk havaya rağmen ağları onarmaya çalışan balıkçılar sabah erkenden balığa çıkacaklarını söyledi.

Teknelerini limana demirleyen balıkçılar, herkesin coşup eğlendiği saatlerde çalışmayı tercih etti. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte denize açılacak balıkçılar, yırtık ağları tamir etmek için uğraştı. Bir yandan çalışan bir yanda da kuruyemiş ve meyve yiyen balıkçılar, işlerinin çok zor olduğunu anlattı. 30 yıldan bu yana balıkçılık yaptığını belirten 51 yaşındaki Tekin Aydın, "Bizim yılbaşı eğlencemizde ağ çekmek, ağ tamir etmek, istirahat etmek sabah erkenden balığa çıkmak, yılbaşı bizim için fazla bir şey ifade etmiyor. Biz yeni yıla her zaman böyle giriyoruz" dedi.

Diğer taraftan kent merkezindeki eğlence merkanları da büyük ilgi gördü. İnsanlar gece geç saatlere kadar eğlendi. Saat 24.00'den sonra polisler alkol kontrolü ve genel denetim yaptı. - Sinop/ MerkezOfçay, ABD'li Kahve Devi Jacobs'a Satıldı 6 Günlük Bedelli Asker, Kalp Krizinden Öldü

AK Parti'de Kritik Yerel Seçim Toplantısı: Erdoğan 3 İsmi Külliye'ye Çağırdı