Yeni Yıla Gişelerde Girdi - Son Dakika

Yeni Yıla Gişelerde Girdi

01.01.2012 00:17
Yeni Yıla Gişelerde Girdi, System.String[]

Tuzla'da, yılbaşını ailesiyle birlikte geçirmek için acele eden TIR sürücüsü, OGS gişesinin duvarına çarptı.

Tuzla'da, yılbaşını ailesiyle birlikte geçirmek için acele eden TIR sürücüsü, OGS gişesinin duvarına çarptı. Kazadan yara almadan kurtulan sürücü, yeni yıla ailesinin yanında değil gişelerde girdi.

Kaza, TEM otoyolu Orhanlı gişeleri İstanbul istikametinde meydana geldi. Çalıştığı şirketten aldığı 06 ZDE 67 plakalı dorsesi olmayan TIR ile yola çıkan Adnan Kaplan isimli sürücü, OGS gişelerine hızlı girince hakimiyetini kaybederek duvara çarptı. Ön lastikleri gişe duvarının üstende asılı kalan TIR'ın elektronik aksamı da zarar gördü. Kazanın meydana geldiği OGS gişesi trafiğe kapatıldı. Sürücüler, başka gişelere yönlendirildi.

Kaza anını anlatan karayolları görevlileri, büyük gürültü duyduklarını, bir TIR'ın gişe duvarına çarptığı gördüklerini söyledi.

Kameralara konuşmak istemeyen sürücü Adnan Kaplan ise, "Yerler ıslaktı, kaydım gişelere vurdum. Yapacak bir şey yoktu." dedi.

Yeni Yıla Gişelerde Girdi
Yeni Yıla Gişelerde Girdi
Yeni Yıla Gişelerde Girdi
Yeni Yıla Gişelerde Girdi
Yeni Yıla Gişelerde Girdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yeni Yıla Gişelerde Girdi - Son Dakika


Son Dakika

Sakatlığı bulunan Beşiktaşlı Gökhan Töre, Malatyaspor maçında oynayamacak Çamlıca Kulesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel ışık gösterisi İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Fransa'daki saldırı Müslümanlara nefret kusan siyasetçilere bahane oldu: İslamiyet'i topraklarımızdan silip atın Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı Muharrem İnce, partisi CHP'ye yüklendi: Her gün yeni bir skandal duyuyoruz Yağmur sonrası görsel şölen! Konyaaltı Sahili'nde oluşan ışık hüzmesini görenler telefonlarına sarıldı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi