Son Dakika Haberleri: Yeni Yıla Gişelerde Girdi

Yeni Yıla Gişelerde Girdi

8 yıl önce

Tuzla'da, yılbaşını ailesiyle birlikte geçirmek için acele eden TIR sürücüsü, OGS gişesinin duvarına çarptı.

Yeni Yıla Gişelerde Girdi, System.String[]

Tuzla'da, yılbaşını ailesiyle birlikte geçirmek için acele eden TIR sürücüsü, OGS gişesinin duvarına çarptı. Kazadan yara almadan kurtulan sürücü, yeni yıla ailesinin yanında değil gişelerde girdi.


Kaza, TEM otoyolu Orhanlı gişeleri İstanbul istikametinde meydana geldi. Çalıştığı şirketten aldığı 06 ZDE 67 plakalı dorsesi olmayan TIR ile yola çıkan Adnan Kaplan isimli sürücü, OGS gişelerine hızlı girince hakimiyetini kaybederek duvara çarptı. Ön lastikleri gişe duvarının üstende asılı kalan TIR'ın elektronik aksamı da zarar gördü. Kazanın meydana geldiği OGS gişesi trafiğe kapatıldı. Sürücüler, başka gişelere yönlendirildi.


Kaza anını anlatan karayolları görevlileri, büyük gürültü duyduklarını, bir TIR'ın gişe duvarına çarptığı gördüklerini söyledi.


Kameralara konuşmak istemeyen sürücü Adnan Kaplan ise, "Yerler ıslaktı, kaydım gişelere vurdum. Yapacak bir şey yoktu." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:17 Kaynak: CHAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu: Lisede sınıfta kalma geri geliyor