Yeni Yıla Güzel ve Mutlu Girin - Son Dakika

Yeni Yıla Güzel ve Mutlu Girin

26.11.2012 09:44
Yeni Yıla Güzel ve Mutlu Girin, System.String[]

Profilo StarShine ile yeni yıla güzel ve mutlu gireceksiniz!

Yılbaşı yoğunluğunun yaşandığı kuaförlerde saatler harcamadan da yeni yıla güzel, bakımlı ve kıskandıracak saçlarla girebilirsiniz. Bunun için Profilo Ev Aletleri'nin StarShine serisi kuaförü evinize taşıyor! Saçlarınıza yıpratmadan, istediğiniz şekli vermenizi sağlayan StarShine ürün serisi hem yılbaşı gecesi güzel görünmek için tek ihtiyaç duyacağınız yardımcınız olabileceği gibi hem de sevdiklerinizi sevindirebileceğiniz en ideal bir hediye seçeneği olacak. StarShine ürün serisi ile yeni yıla göz alıcı saçlarla girerken sevdiklerinizi,

yıl boyu sürecek güzellik sırrınız ile sevindirin.

Yılbaşı gecesi tüm gözlerin güzel ve bakımlı saçlarınız üzerinde olmasını istemez misiniz? Güzel görünmek için yılbaşı yoğunluğunda saatlerinizi kuaförde geçirmemeniz için, Profilo'nun StarShine ürün serisi ile kuaför evinize geliyor. StarShine serisinde bulunan saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ve saç şekillendirici ile yılbaşında tam da isteğiniz gibi güzel görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Seride bulunan ürünler siyah özel dekorlu "Passion Purple" rengiyle göz alırken, 1.8 metre bağlantı kablosu, asma halkası, ergonomik yapı gibi standart donanım ve özellikleriyle geniş bir çalışma alanıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

YENİ YILA NASIL GİRERSENİZ ÖYLE GEÇER DERLER.... SAÇLARINIZIN GÜZELLİĞİ YIL BOYU SÜRSÜN

Eğer dileğiniz yıl boyu, kuaföre gitmeden güzel görünen saçlara sahip olmak ise, bu dileğinizi StarShine ürün seti sizin için gerçekleştiriyor. Bu, StarShine hediye edeceğiniz eşiniz, kız arkadaşınız, kız kardeşiniz için de geçerli. StarShine ile sevdiklerinize sıradan bir hediye vermenin ötesinde, bakımlı saçlarla her an güzel görünmenin mutluluğunu yaşatabilirsiniz.

STARSHİNE SAÇLARIN ÜZERİNDEKİ HAKİMİYETİNİ KADINLARA GERİ VERİYOR!

Saç kurutmak, bakımlı ve rahat şekil verilebilen, güçlü saçlara sahip olmanın ilk adımı. Profilo StarShine ürün serisindeki SK5000 saç kurutma makinesi, kuaför deneyimini evde yaşatıyor. 1800 wattlık gücü, iki hız ve üç sıcaklık kademesi ayarı ile her beklentiye uygun performans sunan kişisel ayarlar yapılabiliyor. Saça şekil vermek ve form kazandırmak için geliştirilen "hava toplama başlığı" ile saç modelini sabitlemek için kullanılan entegre "soğuk hava" tuşu, makineyi farklı kılan özellikler arasında yer alıyor. Kayma önleme lastikleri ve "aşırı ısınmaya karşı emniyet" makinenin sunduğu konforu daha da artırıyor.

STARSHİNE SD500 İLE SAÇINIZI KORKMADAN DÜZLEŞTİRİN!

Profilo, saçlarını zahmetsiz ve yıpranma korkusu yaşamadan düzleştirmek isteyen kadınları StarShine ürün serisindeki SD5000 ürünü ile sevindiriyor. Serideki SD5000 saç düzleştirici, dayanıklı ve saçlara zarar vermeyen özel anodize sıcaklık plakası ile saçları güvenle düzleştiriyor. 45 saniye gibi çok kısa bir sürede ısınıyor ve zengin donanımı ile önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. 200°C ısısı ve 31 wattlık gücü ile saçları kolayca düzleştiren SD5000, uygulama sırasında hareket özgürlüğü sağlayan döner kablosu ve ergonomik dizaynı ile evlerde kuaför uzmanlığı yaşatıyor.

PROFİLO SS5000 SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ İLE HER AN KUAFÖRDEN ÇIKMIŞ GİBİ…

Profilo'nun saç bakım serisi StarShine ürün grubunun bir başka ürünü olan SS5000 saç şekillendirici, iki ısı kademesi, daha fazla hacim için hava geçirgen fırçası ve hareket özgürlüğü sağlayan döner kablosu ile saçlara daha kolay şekil verilmesini sağlıyor. Yenilikçi saç şekillendirici, ergonomik dizaynı ve 500 wattlık gücü ile kadınlara, saçlarına hızlı ve pratik bir şekilde biçim vermek için ideal bir çözüm sunuyor. Profilo SS5000 saç şekillendiricinin aşırı ısınmaya karşı emniyet özelliği, saçları yıpranmaya karşı güvence altına alıyor.

Yeni Yıla Güzel ve Mutlu Girin

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yeni Yıla Güzel ve Mutlu Girin - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar