Yeni Yıla Karakolda Girdi - Son Dakika

Yeni Yıla Karakolda Girdi

01.01.2012 01:00
Yeni Yıla Karakolda Girdi, System.String[]

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.

Bir süre önce İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Bilkay, Kantar Karakolu personeliyle biraraya geldi. Karakol personelinin yeni yılını kutlayan Bilkay, daha sonra karakolda görevli bayan polis memurlarıyla birlikte pasta kesti.

Göreve geldiğinden bu yana basın mensuplarının önemli projesi olup olmayacağını sorduğunu, en önemli projelerinden bir tanesinin öncelikle meslektaşlarının moral ve motivasyonunun yükseltici çalışmalar olduğunu kaydeden Bilkay, "Bunu gerçekleştirdiğiniz zaman projenin ikinci aşaması da vatandaşı memnun etmek olacaktır. Daha önce başlamış olan bu güzel adeti burada sürdürüyoruz" dedi.

İzmirliler'in huzur içerisinde yeni yıla girmesi için sokakta olduklarını, şu ana kadar kentte nahoş bir olayın olmadığını dile getiren Bilkay, herkesin yeni yılını kutladı.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeni Yıla Karakolda Girdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar