Son Dakika Haberleri: Yeni Yıla Karakolda Girdi

Yeni Yıla Karakolda Girdi

8 yıl önce

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.

Yeni Yıla Karakolda Girdi, System.String[]

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, yeni yılı Kantar Karakolu'ndaki polislerle pasta keserek kutladı.


Bir süre önce İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Bilkay, Kantar Karakolu personeliyle biraraya geldi. Karakol personelinin yeni yılını kutlayan Bilkay, daha sonra karakolda görevli bayan polis memurlarıyla birlikte pasta kesti.


Göreve geldiğinden bu yana basın mensuplarının önemli projesi olup olmayacağını sorduğunu, en önemli projelerinden bir tanesinin öncelikle meslektaşlarının moral ve motivasyonunun yükseltici çalışmalar olduğunu kaydeden Bilkay, "Bunu gerçekleştirdiğiniz zaman projenin ikinci aşaması da vatandaşı memnun etmek olacaktır. Daha önce başlamış olan bu güzel adeti burada sürdürüyoruz" dedi.


İzmirliler'in huzur içerisinde yeni yıla girmesi için sokakta olduklarını, şu ana kadar kentte nahoş bir olayın olmadığını dile getiren Bilkay, herkesin yeni yılını kutladı.


- İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 01:00 Kaynak: AAEvlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar
Suriye Devlet Başkanı Esed: Kürtler, Türkiye'ye karşı birlikte mücadele etme teklifimizi kabul etmedi Ankara Yediemin otoparkındaki araçlar çürümeye terk edildi