Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel) - Son Dakika

Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel)

01.01.2012 00:11
Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel), System.String[]

İstanbul'da, 8.sınıf öğrencisi İbrahim Aslan, trafik ışıklarında sürücülere mendil satarak yeni yıla girdi.

İstanbul'da, 8. sınıf öğrencisi İbrahim Aslan, trafik ışıklarında sürücülere mendil satarak yeni yıla girdi. Ailesine yardım etmek için okul saatleri dışında mendil sattığını söyleyen Aslan, yeni yıla mendil satarak girmenin burukluğunu yaşadı.

İstanbul'da yeni yıl coşkusu Taksim, İstiklal Caddesi, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi kalabalık yerlerde yaşandı. Kimileri ailesi ile kimileri dostları ile yeni yıla eğlenerek girdi. 8. sınıf öğrencisi İbrahim Aslan da, Aksaray Orduevi karşısındaki ışıklarda mendil satarak okul harçlığını çıkarmaya çalıştı. Elindeki mendilleri satabilmek için kırmızı ışığı bekleyen Aslan'a kimileri aracın camını açarak yardım etti, kimi sürücüler ise camı bile açmadan yoluna devam etti.

Arkadaşları gibi yılbaşı gecesi eğlenmek istediğini dile getiren İbrahim Arslan, ailesinin durumu iyi olmadığı için çalışmak zorunda olduğunu ifade etti. Havanın soğuk olduğunu ama yine de birkaç saat daha dayanmak zorunda olduğunu belirten Aslan, bir sür daha bekleyip evlerine gideceğini söyledi.

İbrahim Aslan'dan yardım amacıyla mendil almak için duran araç sürücülerinden biri de, yılbaşı gecesinde mendil satan çocukların işinin çok zor olduğunu, ancak yaşamın bu tür zorluklarının da bulunduğunu anlattı.

Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel)
Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel)

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel) - Son Dakika


Son Dakika

İmamoğlu'na geçmiş olsun telefonu eden Bakan Koca, İstanbulluları uyardı: Halkımızı tedbirli olmaya davet ediyorum Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar