Son Dakika Haberleri: Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel)

Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel)

8 yıl önce

İstanbul'da, 8.sınıf öğrencisi İbrahim Aslan, trafik ışıklarında sürücülere mendil satarak yeni yıla girdi.

Yeni Yıla Mendil Satarak Girdi (Özel), System.String[]

İstanbul'da, 8. sınıf öğrencisi İbrahim Aslan, trafik ışıklarında sürücülere mendil satarak yeni yıla girdi. Ailesine yardım etmek için okul saatleri dışında mendil sattığını söyleyen Aslan, yeni yıla mendil satarak girmenin burukluğunu yaşadı.


İstanbul'da yeni yıl coşkusu Taksim, İstiklal Caddesi, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi kalabalık yerlerde yaşandı. Kimileri ailesi ile kimileri dostları ile yeni yıla eğlenerek girdi. 8. sınıf öğrencisi İbrahim Aslan da, Aksaray Orduevi karşısındaki ışıklarda mendil satarak okul harçlığını çıkarmaya çalıştı. Elindeki mendilleri satabilmek için kırmızı ışığı bekleyen Aslan'a kimileri aracın camını açarak yardım etti, kimi sürücüler ise camı bile açmadan yoluna devam etti.


Arkadaşları gibi yılbaşı gecesi eğlenmek istediğini dile getiren İbrahim Arslan, ailesinin durumu iyi olmadığı için çalışmak zorunda olduğunu ifade etti. Havanın soğuk olduğunu ama yine de birkaç saat daha dayanmak zorunda olduğunu belirten Aslan, bir sür daha bekleyip evlerine gideceğini söyledi.


İbrahim Aslan'dan yardım amacıyla mendil almak için duran araç sürücülerinden biri de, yılbaşı gecesinde mendil satan çocukların işinin çok zor olduğunu, ancak yaşamın bu tür zorluklarının da bulunduğunu anlattı.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:11 Kaynak: CHAEczanede şaşkınlık veren olay! Eline aldığı uyuşturucu etkili ilacı aniden yuttu
MAK araştırma son anketi açıkladı: Meclis'te yer alan partilerin oy oranlarında büyük düşüş var Eşini vahşice öldüren koca konuştu, duruşma salonu buz kesti: Kıyma makinesine atarak parçaladım