Yeni Yılda Kaymakamdan Çalışanlara Ziyaret - Son Dakika

Yeni Yılda Kaymakamdan Çalışanlara Ziyaret

01.01.2012 10:40
Yeni Yılda Kaymakamdan Çalışanlara Ziyaret, System.String[]

Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, yeni yılda görevlerinin başında olan kamu personelini ziyaret etti.

Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, yeni yılda görevlerinin başında olan kamu personelini ziyaret etti.

Kaymakam Mehmet Aktaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Bölge Trafik İstasyon Amirliği ve Hulusi Efendi Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışanların yeni yılını kutladı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik İstasyon Amirliğinde alınan tedbirleri denetleyen Mehmet Aktaş, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Aktaş, ilçe olarak 2011 yılını huzurlu bir ortamda geçirdiklerini kaydetti.

Aktaş, "2012 yılının ilçemiz başta olmak üzere milletimiz ve tüm insanlığa güzellikler getirmesini temenni ediyorum. Yılbaşında görev başında olan insanların sağlıklı, huzurlu bir ortamı sağlamak için çalışması işlerinin kutsallığının göstergesidir" diye konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken, gerekli tedbirleri aldıklarını ifade etti.

Bölge Trafik İstasyon Amiri Edip Ali Ekici de kontrollerini artırarak araçları denetlediklerini ve uyarılarda bulunduklarını belirtti.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeni Yılda Kaymakamdan Çalışanlara Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim