Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler - Son Dakika

Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler

01.01.2012 01:26
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler, System.String[]

İstanbul'da, 2012'nin ilk dakikalarından itibaren vatandaşlar köprü ve otoyollardan zamlı geçmeye başladı.

İstanbul'da, 2012'nin ilk dakikalarından itibaren vatandaşlar köprü ve otoyollardan zamlı geçmeye başladı. Sürücüler zamma tepki gösterdi.

Otoyollarda 2 Ocak 2010 tarihinden beri uygulanmakta olan geçiş ücretleri yüzde 10,21 oranında artırıldı. Buna göre, otoyollarda otomobil için en yakın mesafe ücreti 1,75 lira, en uzak mesafe ücreti 15 lira, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri ise otomobil geçiş ücretinde 4,25 lira olarak belirlendi. Büyük araçlar için ise köprü geçiş ücretleri 5,50 lira ile 32,25 lira aralığında düzenlendi.

2012 yılının ilk dakikalarında sürücüler zamlı fiyatla köprüden karşıya geçti. Zam oranının yüksekliğinden yakınan sürücüler farklı tepkiler gösterdi. Zammın çok yüksek olduğunu ifade eden bir taksici, "Buradan bir kez zammı yapanlar geçsin. Ne olduğunu görecekler." dedi.

Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar