Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler - Son Dakika

Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler

01.01.2012 01:26
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler, System.String[]

İstanbul'da, 2012'nin ilk dakikalarından itibaren vatandaşlar köprü ve otoyollardan zamlı geçmeye başladı.

İstanbul'da, 2012'nin ilk dakikalarından itibaren vatandaşlar köprü ve otoyollardan zamlı geçmeye başladı. Sürücüler zamma tepki gösterdi.

Otoyollarda 2 Ocak 2010 tarihinden beri uygulanmakta olan geçiş ücretleri yüzde 10,21 oranında artırıldı. Buna göre, otoyollarda otomobil için en yakın mesafe ücreti 1,75 lira, en uzak mesafe ücreti 15 lira, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri ise otomobil geçiş ücretinde 4,25 lira olarak belirlendi. Büyük araçlar için ise köprü geçiş ücretleri 5,50 lira ile 32,25 lira aralığında düzenlendi.

2012 yılının ilk dakikalarında sürücüler zamlı fiyatla köprüden karşıya geçti. Zam oranının yüksekliğinden yakınan sürücüler farklı tepkiler gösterdi. Zammın çok yüksek olduğunu ifade eden bir taksici, "Buradan bir kez zammı yapanlar geçsin. Ne olduğunu görecekler." dedi.

Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler
Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yeni Yılda Köprü ve Otoyollardan Zamlı Geçtiler - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var