Yeni Yılın İlk Bebekleri - Son Dakika

Yeni Yılın İlk Bebekleri

01.01.2012 03:31
Yeni Yılın İlk Bebekleri, System.String[]

İstanbul'da yeni yılın ilk bebeği, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi.(30), saat 00.00'da normal doğumla 3 kilo 730 gram ağırlığında ve 51 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi.

İstanbul'da yeni yılın ilk bebeği, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi.

Pazarcılık yapan Yunus Çetinkaya'nın (30) ev hanımı olan eşi Selma Çetinkaya

(30), saat 00.00'da normal doğumla 3 kilo 730 gram ağırlığında ve 51 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi. Bebeğe, "Elif" ismi verildi.

- Başkentin ilk bebeği -

Başkentte 2012 yılının ilk bebeği Esma (24) ve Burhan Polat (30) çiftinin 3. çocuğu olarak dünyaya gelen "Salih" oldu.

Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ayşegül Öksüzoğlu, yılın ilk bebeğine hastane yönetimi adına bir altın hediye etti.

- Erciş'te yılın ilk bebeği "Sahra" -

Deprem bölgesi Van'da 2012'nin ilk bebeği saat 00.12'de dünyaya geldi. Van'ın Erciş ilçesinde ise, 00.15'te dünyaya gözlerini açan 2012'nin ilk bebeğine Sahra Hastanesinde doğduğu içi 'Sahra' ismi koyuldu.

- 2 çocuğunu kaybeden çiftin bebeği oldu -

Denizli'de ise iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.Aysun-Atakan Maviş çifti, 2 kilo 860 gram doğan bebeğe Rümeysa ismini verdi.

Konya'da da ilk bebeklerini henüz anne karnındayken kaybeden Tunç çiftinin 2012 yılının ilk dakikalarında adını "Yaren" koydukları bir kız çocukları dünyaya geldi. - ANKARA

Yeni Yılın İlk Bebekleri

- Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Yeni Yılın İlk Bebekleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlığını kaybedip elemeye kalan isimler belli oldu Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar