Yeni Yılın İlk Bebekleri - Son Dakika

Yeni Yılın İlk Bebekleri

01.01.2012 03:31
Yeni Yılın İlk Bebekleri

İstanbul'da yeni yılın ilk bebeği, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi.(30), saat 00.00'da normal doğumla 3 kilo 730 gram ağırlığında ve 51 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi.

İstanbul'da yeni yılın ilk bebeği, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi.

Pazarcılık yapan Yunus Çetinkaya'nın (30) ev hanımı olan eşi Selma Çetinkaya

(30), saat 00.00'da normal doğumla 3 kilo 730 gram ağırlığında ve 51 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi. Bebeğe, "Elif" ismi verildi.

- Başkentin ilk bebeği -

Başkentte 2012 yılının ilk bebeği Esma (24) ve Burhan Polat (30) çiftinin 3. çocuğu olarak dünyaya gelen "Salih" oldu.

Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ayşegül Öksüzoğlu, yılın ilk bebeğine hastane yönetimi adına bir altın hediye etti.

- Erciş'te yılın ilk bebeği "Sahra" -

Deprem bölgesi Van'da 2012'nin ilk bebeği saat 00.12'de dünyaya geldi. Van'ın Erciş ilçesinde ise, 00.15'te dünyaya gözlerini açan 2012'nin ilk bebeğine Sahra Hastanesinde doğduğu içi 'Sahra' ismi koyuldu.

- 2 çocuğunu kaybeden çiftin bebeği oldu -

Denizli'de ise iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.Aysun-Atakan Maviş çifti, 2 kilo 860 gram doğan bebeğe Rümeysa ismini verdi.

Konya'da da ilk bebeklerini henüz anne karnındayken kaybeden Tunç çiftinin 2012 yılının ilk dakikalarında adını "Yaren" koydukları bir kız çocukları dünyaya geldi. - ANKARA

Yeni Yılın İlk Bebekleri

Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Yeni Yılın İlk Bebekleri - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kanadalı Telemus Systems şirketi, Türkiye'ye uygulanan ambargodan sonra iflas etti 15:38 Kanadalı Telemus Systems şirketi, Türkiye'ye uygulanan ambargodan sonra iflas etti Kulüpler Birliği, MHK Başkanlığı için Mustafa Çulcu isminde birleşti 15:31 Kulüpler Birliği, MHK Başkanlığı için Mustafa Çulcu isminde birleşti Twitch'te bağışlar üzerinden kara para akladığı iddia edilen Türk yayıncıların listesi paylaşıldı 15:06 Twitch'te bağışlar üzerinden kara para akladığı iddia edilen Türk yayıncıların listesi paylaşıldı
İmamoğlu'na Meral Akşener'in adaylık açıklamaları soruldu: Bu tartışmaların dışında biriyim 15:04 İmamoğlu'na Meral Akşener'in adaylık açıklamaları soruldu: Bu tartışmaların dışında biriyim Oğlunu eşinden ayırmak isteyen kaynananın sözleri Esra Erol'u kızdırdı: Oğlumu ben doğurdum, o benim 14:25 Oğlunu eşinden ayırmak isteyen kaynananın sözleri Esra Erol'u kızdırdı: Oğlumu ben doğurdum, o benim Eski Bakan Bülent Akarcalı, 13:54 Eski Bakan Bülent Akarcalı, "Çocukluğunu bilirim" dediği Osman Kavala'yla ilgili bilinmeyenleri Haberler.com'a anlattı
Sokak ortasında cesedi bulunan kadının, intihar ettiği öğrenildi 13:46 Sokak ortasında cesedi bulunan kadının, intihar ettiği öğrenildi Şebnem Şirin, erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü 12:31 Şebnem Şirin, erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü
Advertisement