Yeni Yılın İlk İdmanı - Son Dakika

Yeni Yılın İlk İdmanı

02.01.2012 10:18
Yeni Yılın İlk İdmanı

2011-2012 sezonun 18 maçlık 2.devresine hazırlanan Fethiyespor'da çalışmalar yeni yılın ilk gününde de devam etti.

Yılın son günü olan 31 Aralık Cumartesi günün çift idmanla kapatan Fethiyespor yeni yılın ilk gününü ise tek idmanla geçirdi. Çarşamba gününe kadar çalışmalarını Fethiye'de sürdürecek ola Fethiyespor, Perşembe gününden itibaren ise 10 gün sürecek kamp programı için Antalya'ya geçecek.

TFF Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Fethiyespor'da 2.devre hazırlıkları aralıksız olarak devam ediyor. Teknik Direktör Beyhan Çalışkan gözetiminde devam eden idmanlara transfer edilmesi düşünülen bazı oyuncular da katılırken, Antalya kampı öncesine kadar oyuncuların performanslarının değerlendirileceği ve ona göre Antalya kampının kadrosunun belli olacağı belirtildi.

Yeni yılın ilk idmanı düz koşu ile başlarken devamında 5'e 2 oyun oyandı. İdmanın kalan bölümünde ise kondisyon ağırlıklı çalışma yapıldı. Kaleciler ise antrenör Alpaslan Uysal gözetiminde takımdan ayrı çalıştılar.

Fethiyespor'da çalışmalar 2 Ocak Pazartesi günü sabah ve akşam olmak üzere çift idman yapılarak devam edecek.

YORUMLAR
500
20. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı 20. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı Isparta-Antalya kara yolunda otomobilin takla atması sonucu 3 kişi yaralandı Isparta-Antalya kara yolunda otomobilin takla atması sonucu 3 kişi yaralandı Savaş değil aşk kazandı... Ukraynalı ve Rus aşıklar Antalya'da evlendi Savaş değil aşk kazandı... Ukraynalı ve Rus aşıklar Antalya'da evlendi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yeni Yılın İlk İdmanı - Son Dakika


Advertisement