Yeni Yılın İlk Zammı - Son Dakika

Yeni Yılın İlk Zammı

02.01.2012 14:02
Yeni Yılın İlk Zammı, System.String[]

Niğde'de yılın ilk zammı toplu taşıma ücretlerine geldi.

Niğde'de yılın ilk zammı toplu taşıma ücretlerine geldi. Özel Halk Otobüslerinde 1lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 1 lira 30 kuruşa yükseldi. 85 kuruş olan öğrenci ücreti ise 1 liraya çıktı.

Niğdeliler yeni yıla, toplu taşıma zammı ile girdi. Özel halk otobüslerinde sivil yolculara 10 kuruş, öğrencilere ise 15 kuruş zam yapıldı.

Yeni yılın ilk gününde özel halt otobüsü toplu taşıma ücretlerine zam yapılmasına tepki gösteren vatandaşlar, "Yeni yıla zamla girdik. Yıl boyunca zamlarla karşılaşmayız inşallah" dediler.

Özel halk otobüsü sahipleri de akaryakıta sürekli zam geldiğini belirterek,

"Bugünlerde işlerimiz düşük. Bazen yakıt alacak bile gücümüz kalmıyor" diye konuştular.

- NİĞDE

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeni Yılın İlk Zammı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor