Açık artırmayla bavul alan aile dehşeti yaşadı! Bavulun içinden insan kalıntıları çıktı - Son Dakika

Açık artırmayla bavul alan aile dehşeti yaşadı! Bavulun içinden insan kalıntıları çıktı

16.08.2022 14:09
Açık artırmayla bavul alan aile dehşeti yaşadı! Bavulun içinden insan kalıntıları çıktı

Yeni Zelanda'da açık artırmayla bavul alan bir aile, bavulu açtıklarında insan kalıntılarıyla karşılaştı. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Yeni Zelanda'da aralarında bavulların da bulunduğu terk edilmiş bir depoda bulunan ürünleri satın alan aile dehşeti yaşadı. Bir kamyon dolusu malzemelerin arasındaki bavullardan insan kalıntıları çıktı. Ülkenin South Auckland bölgesinde yaşayan aile, açık arttırmada aldıkları bavullardan çıkanlar karşısında dehşete kapıldı.

EVDEN KÖTÜ KOKULAR GELİYORMUŞ

Polis, aile tarafından yapılan ihbarın ardından cinayet soruşturmasının yanı sıra bavuldan çıkan insan kalıntılarına ilişkin de geniş çaplı bir inceleme başlattı. Olayda ailenin yer almadığı üzerinde durulurken, ailenin komşuları da polisin olay yerine intikaline kadar evden kötü kokular geldiğini dile getirdi.

YORUMLAR
500
Yeni Zelanda deniz yoluyla canlı hayvan ihracatını yasaklayacağını duyurdu Yeni Zelanda deniz yoluyla canlı hayvan ihracatını yasaklayacağını duyurdu Ekolojistler: Dünya Isındıkça Termitlerin Yaşadığı Bölgeler Genişliyor Ekolojistler: Dünya Isındıkça Termitlerin Yaşadığı Bölgeler Genişliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Açık artırmayla bavul alan aile dehşeti yaşadı! Bavulun içinden insan kalıntıları çıktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement