Yeniden) - Beyoğlu'nda Vahşet: Bavuldan Kadın Cesedi Çıktı - Son Dakika

Yeniden) - Beyoğlu'nda Vahşet: Bavuldan Kadın Cesedi Çıktı

05.06.2014 11:27
Yeniden) - Beyoğlu'nda Vahşet: Bavuldan Kadın Cesedi Çıktı

Yeniden (DEĞİŞEN BİLGİLER VE LARLA) ------------------------------------------------------ BEYOĞLU'nda bu sabah temizlik görevlisi tarafından, bavul içinde bir kadına ait olduğu belirlenen ceset bulundu.

Yeniden (DEĞİŞEN BİLGİLER  VE LARLA)

------------------------------------------------------

BEYOĞLU'nda bu sabah temizlik görevlisi tarafından, bavul içinde bir  kadına ait olduğu belirlenen ceset bulundu. Cumhuriyet Savcısı'nın olay yerinde yaptığı keşiften sonra, ceset incelenmek üzere Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bülbül Mahallesi, Turan Caddesi, Aşıklar Sokak'ta park halindeki bir otomobilin yanına bırakılan bir bavulun içinden ceset çıktı. Temizlik işçisi tarafından saat 06.30 sıralarında bulunan cesedi incelemek üzere olay yerine gelen polisler ceset ve çevresinde araştırma başlattı. Yapılan ilk incelemede cesedin, boynu kesilerek öldürülen 20-25 yaşlarında, 1.50 boylarında bir kadına ait olduğu belirlendi. Ekipleri, cesedin bırakıldığı sokak ve çevresinde geniş çaplı incelemesi sürüyor.

Cesedin bırakıldığı sokak başında bulunan MOBESE kameraları da incelemeye alındı. Olay yerine gelen İstanbul Cumhuriyet savcısının talimatıyla ceset, incelenmek üzere Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Bavuldaki cesedi ilk gören Beyoğlu Belediyesi'nde çalışan temizlik işçisi de ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Beyoğlu Belediyesi Temizlik şefi Erol Emre,  "Sabah 06.20'de görevli arkadaşımız Aşıklar sokağa geçiş yaptığında malum bavulu buluyor. Üstünde kan izleri görünce içine bakıyor ki cesedi görüyor. Polisi arıyor bilgilendiriyor, bizi bilgilendiriyor. Bildiğim kadarıyla cesedin ayakları ve kolları var. Gövde yok. Büyük ihtimalle ceset kadına ait" diye konuştu.

MÖ-HK (MK) - İstanbul

Kaynak: DHA
Beyoğlu'nda korsan otoparkçılık yapan 2 zanlı yakalandı Beyoğlu'nda korsan otoparkçılık yapan 2 zanlı yakalandı

Son Dakika Güncel Yeniden) - Beyoğlu'nda Vahşet: Bavuldan Kadın Cesedi Çıktı - Son Dakika


Advertisement