Son Dakika Haberleri: Yeniden) Vodafone Arena'da İlk Vuruş Erdoğan'dan...

Yeniden) Vodafone Arena'da İlk Vuruş Erdoğan'dan...

3 yıl önce

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın resmi açılış töreni bugün gerçekleştirildi.

Yeniden) Vodafone Arena'da İlk Vuruş Erdoğan'dan..., System.String[]
Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın resmi açılış töreni bugün gerçekleştirildi.

Konuşmaların ardından protokolde yer alan isimler sahaya indi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önce tribünde incelemelerde bulundu.

KOLTUKLARI DENEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan tribünde koltuğa oturdu, sahaya baktı. Oturma düzenini inceledi. Fikret Orman'dan bilgi aldı.

SEÇKİN KONUKLAR EŞLİK ETTİ

Aralarında Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ'ın da bulunduğu çok sayıda seçkin davetli de sahaya indi. Açılış töreninde yer alan ve tribünde de görüntülenen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın sahaya inen isimler arasında yer almaması dikkat çekti.

TEMSİLİ BAŞLAMA VURUŞU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temsili olarak ilk başlama vuruşunu yaptı. Sonra da, Başbakan Davutoğlu ve 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün de aralarında olduğu isimlerle karşılıklı olarak paslaştı.

KALABALIK SAHAYI DOLDURDU

Basın mensupları da yoğun ilgi gösterince saha içinde zaman zaman itiş kakış yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan stadyumdaki incelemelerinin ardından Tarabya Köşkü'ne geçti. Bu sırada stat çevresinde yaşanan trafik yoğunluğunu yolda kalan bazı sürücüler korna çalarak protesto etti. - İstanbulBayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı

Son Dakika! İzmir'de Sanayi Sitesinde Yangın Çıktı