Yenimahalle Koşusunda Kıran Kırana Mücadele - Son Dakika

Yenimahalle Koşusunda Kıran Kırana Mücadele

29.08.2014 10:20
Yenimahalle Koşusunda Kıran Kırana Mücadele, System.String[]

Bu yıl 15'incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusunda kupa sahibini buldu.

Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu’nda kupa sahibini buldu. Junior Pianist isimli at, yarışta galip gelirken kupayı atın sahibi Ayhan Çalıkoğlu, Yenimahalle Belediyesi Başkanvekili Mehmet Kartal’ın elinden aldı.

Günün 5’inci koşusu olan Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Junior Pianist, Be My Shadow, Black King, Mitelo ve Agarta isimli atların kıyasıya yarıştığı koşu, heyecanı tavan yaptı.

Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda 2 bin 2 yüz metre çim pistte yapılan koşu da Ayhan Çalıkoğlu’nun sahibi olduğu ve Gökhan Kocakaya’nın jokeyliğindeki Junior Pianist isimli at kupayı kaldırdı.

Koşunun ardından düzenlenen törende Junior Pianist’in sahibi Ayhan Çalıkoğlu’na birincilik kupası verilirken, kupayı takdim eden Başkanvekili Mehmet Kartal, bu tür sporların devamı için Yenimahalle Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini belirterek Çalıkoğlu’na da tebriklerini iletti.

Yenimahalle Koşusunda Kıran Kırana Mücadele

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Yenimahalle Koşusunda Kıran Kırana Mücadele - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü Ankaragücü teknik direktör Fuat Çapa ile yollarını ayırdı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: Alaattin Çakıcı devlet adamıdır, ağabeyim hastadır Erzurumspor'dan hakeme çok sert tepki: Allah'tan korkun Allah'tan, yazıklar olsun Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fitne ateşi" yorumu sonrası AK Partili isimlerden Arınç'a peş peşe istifa çağrısı Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi