Yenişehir Belediyesi ulaşım ağı çalışmalarını sürdürüyor - Son Dakika

Yenişehir Belediyesi ulaşım ağı çalışmalarını sürdürüyor

23.02.2021 15:49
Yenişehir Belediyesi ulaşım ağı çalışmalarını sürdürüyor, System.String[]

Yenişehir Belediyesi, yeni imar yollarının yapımı ile ilçede şehir içi ulaşım ağını rahatlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yenişehir Belediyesi, yeni imar yollarının yapımı ile ilçede şehir içi ulaşım ağını rahatlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri artan nüfusla orantılı olarak yeni yerleşim yerlerinde vatandaşlardan gelen talep ve yapılan planlar çerçevesinde yeni imar yollarını açıyor.

Açılan yeni imar yollarının mahallelerin gelişmesi ve konutlaşma açısından da büyümesine olanak sağladığını belirten Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, "Gelişime açık, tercih edilen bir bölge olan Yenişehir ilçemizin bazı mahallelerinde yapılaşma hızla artış gösteriyor. Belediye olarak yeni imar yollarını açarak gelişime katkı sağlıyoruz. Ekiplerimiz bu yönde yaptığı çalışmalar kapsamında birçok cadde ve sokakta hizmetler gerçekleştiriliyor. Yeni imar yollarının yanı sıra daha önce yerleşim olmasına rağmen hiç yolu olmayan bölgelerde de yeni yollarımızı açıyoruz. Yapılan çalışmaları kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yenişehir Belediyesi ulaşım ağı çalışmalarını sürdürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

TikTok'ta şehitlerimize hakaret eden genç kızın serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz Meteoroloji, Rusya üzerinden gelecek soğuk hava dalgası için uyardı Baba, kızını taciz eden belediye işçisini ensesinden tüfekle vurarak öldürdü İçişleri Bakanlığı'ndan yeni genelge! 81 ilde denetim yarın başlıyor Mersin ve Kırşehir'de 7 kişiyi öldüren caniden kan donduran sözler: Pişman değilim, aklım hala yapmadıklarımda Şehit haberini esnaf ziyaretinde alan Meral Akşener dizlerini dövdü Son Dakika: Rıdvan Dilmen, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla futbol yorumculuğunu bıraktı Hamile eski eşini öldüren hükümlü, 9 yıl sonra cezaevinde intihar etti