"Yeraltı Edebiyatı ve Edebiyatta Polisiye" - Son Dakika

"Yeraltı Edebiyatı ve Edebiyatta Polisiye"

05.04.2013 18:09
"Yeraltı Edebiyatı ve Edebiyatta Polisiye"

Yazar, tiyatrocu, yayıncı ve karikatürist konuşmacılarımız,Sainte Pulcherie Fransız Lisesi'nde 6 Nisan'da öğretmenlerle buluşuyor.

Yazar, tiyatrocu, yayıncı ve karikatürist konuşmacılarımız, "Yeraltı Edebiyatı ve Edebiyatta Polisiye" konusunu irdelemek üzere Sainte Pulcherie Fransız Lisesi'nde 6 Nisan Cumartesi Günü saat 09:30- 16:30 arasında öğretmenlerle buluşuyor.

10. Kültür ve Edebiyat Sempozyumu'nda, Ayrıntı Yayınları Yayın Yönetmeni Abdullah Yılmaz, Altıkırkbeş Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Şenol Erdoğan, ünlü karikatürist Metin Üstündağ, tiyatro ve sinema sanatçısı Zafer Ergin, tiyatro sanatçısı Ayşe Erbulak ve yazar Esmahan Aykol konuşmacı olarak katılarak değerli görüşlerini öğretmen katılımcılarla paylaşacak.

Sainte Pulcherie Fransız Lisesi, Kültür ve Edebiyat Sempozyumunun 10.yılında önceki sempozyumlara konuşmacı olarak katılan birçok yazar, akademisyen, tiyatro ve yönetmen ile 6 Nisan' da bir kez daha buluşacak olmanın mutluluğunu değerli öğretmenlerle paylaşacak. Bu isimler arasında, Adalet AĞAOĞLU, Pınar KÜR, Ayşe Lebriz BERKEM, Gülten DAYIOĞLU, Hıfzı TOPUZ, I şık ÖĞÜTÇÜ, Tahsin YÜCEL, İnci ARAL, Sennur SEZER, Haydar ERGÜLEN ve ERDEN KIRAL gibi hepimizin tanıdığı isimler var.

Sainte Pulchérie Fransız Lisesi Kültür ve Edebiyat Sempozyumlarına 2004'ten bu yana Adalet AĞAOĞLU, Ahmet ÜMİT, Ataol BEHRAMOĞLU, Aydın BOYSAN, Ayla ALGAN, Ayşe Lebriz BERKEM, Cevat ÇAPAN, Demirtaş CEYHUN, Demir ÖZLÜ, Dilek TÜRKER, Doğan HIZLAN, Erden KIRAL, Feridun ANDAÇ, Feyza HEPÇİLİNGİRLER, Filiz Ali, Güngör DİLMEN, Gülten DAYIOĞLU, Gül İREPOĞLU, Hasan Bülent KAHRAMAN, Haydar ERGÜLEN, Hıfzı TOPUZ, Hilmi YAVUZ, Işık ÖĞÜTÇÜ, İnci ARAL, Jale PARLA, Kaan ARSLANOĞLU, Mario LEVİ, Mahir ÜNLÜ, Mehmet Zaman SAÇLIOĞLU, Mine SÖĞÜT, Nedim GÜRSEL, Murat BELGE, Kemal DEMİREL, Lale MÜLDÜR, Oya BAYDAR, Öner YAĞCI, Pınar ÖĞÜN, Pınar KÜR, Sennur SEZER, Sema KAYGUSUZ, Sevin OKYAY, Tahsin YÜCEL, Tuna KİREMİTÇİ, Tunç BAŞARAN, Turgay FİŞEKÇİ, Turan OFLAZOĞLU, Vedat TÜRKALİ ve Yiğit OKUR gibi pek çok değerli yazar, akademisyen, yönetmen, tiyatro sanatçısı konuşmacı olarak katıldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Yeraltı Edebiyatı ve Edebiyatta Polisiye' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement