Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika

Yerel Seçimlere Doğru

13.03.2019 10:15
Yerel Seçimlere Doğru, System.String[]

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Cumhur İttifakı'nın Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında düzenledikleri toplantıda Beyşehir'de yaşayan Selki Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Cumhur İttifakı'nın Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında düzenledikleri toplantıda Beyşehir'de yaşayan Selki Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Samancı, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimde Cumhur İttifakı'nın adayı Üzeyir Yaşar'a tam destek beklediklerini belirterek, gördükleri teveccühten dolayı çok büyük bir memnuniyet içerisinde olduklarını, bu tablonun sandığa yanmasını da görmenin en büyük istekleri olduğunu söyledi.

Beyşehir Belediye Başkan Adayı Yaşar da, belediye başkanı seçilmesi halinde yeni dönemde ilçeye kazandıracağı hizmet ve projeler hakkında bilgi verdi.

Göle yapılacak arıtma tesisileri

Konuşmasında, Beyşehir Gölü'nün kirlilikten kurtarılması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteğiyle Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalara da değinen Yaşar, Huğlu, Üzümlü, Üstünler ve Gencek mahalleleri bölgesinde göle sanayi atıklarının arıtılmadan bırakılmasının önüne geçmek üzere kurulması planlanan iki ayrı arıtma tesisine yönelik faaliyetlere dikkat çekti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un talimatıyla başlatılan girişimle bölgedeki 4 farklı noktada çalışma başlatıldığını vurgulayan Yaşar, kurulacak arıtma tesislerinin yerleri ile ilgili keşfin tamamlandığını, Üzümlü ve Üstünler ile Huğlu ve Gencek bölgesini kapsayacak şekilde iki arıtma tesisinin yakında bakanlığın desteğiyle KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılacağını belirtti.

Yerel Seçimlere Doğru
Yerel Seçimlere Doğru
Yerel Seçimlere Doğru

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Rıdvan Dilmen, Mesut Özil üzerinden Vitor Pereira'ya yüklendi: İyi niyetli değil 00:52 Rıdvan Dilmen, Mesut Özil üzerinden Vitor Pereira'ya yüklendi: İyi niyetli değil PSG'de kriz patlak verdi! Dünya, oyundan alınan Messi'nin tepkisini konuşuyor 23:40 PSG'de kriz patlak verdi! Dünya, oyundan alınan Messi'nin tepkisini konuşuyor Sabıkası ortaya çıkınca evlenmekten vazgeçen nişanlısını ikna ederken canından oluyordu 23:13 Sabıkası ortaya çıkınca evlenmekten vazgeçen nişanlısını ikna ederken canından oluyordu
İrem Derici'den aşk dedikodularını kuvvetlendiren imalı paylaşım: 3 harfli misafir 22:53 İrem Derici'den aşk dedikodularını kuvvetlendiren imalı paylaşım: 3 harfli misafir İntihara teşebbüs eden adamın nezaketi polisi bile şaşırttı 21:43 İntihara teşebbüs eden adamın nezaketi polisi bile şaşırttı Çelik, Buket Saygı'ya mesaj atan Kadir İnanır hakkında konuştu: Sevgilimi tacizden hüküm giyen biri 21:35 Çelik, Buket Saygı'ya mesaj atan Kadir İnanır hakkında konuştu: Sevgilimi tacizden hüküm giyen biri
130 depremin ardından Kanarya Adaları'nda yanardağ patladı 19:23 130 depremin ardından Kanarya Adaları'nda yanardağ patladı 10'uncu kattan atlayan tıp öğrencisi Beyzanur, yaşamını yitirdi 18:26 10'uncu kattan atlayan tıp öğrencisi Beyzanur, yaşamını yitirdi
Advertisement