Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika

Yerel Seçimlere Doğru

13.02.2014 14:20
Yerel Seçimlere Doğru, System.String[]

AK Parti Akşehir, Hadim ve Ereğli Belediye Başkan adayları, vatandaş ve esnafı ziyaret ederek, 30 Mart için destek istedi.

AK Parti Akşehir, Hadim ve Ereğli Belediye Başkan adayları, vatandaş ve esnafı ziyaret ederek, 30 Mart için destek istedi.

İl Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) koordinesindeki çalışmalar kapsamında adaylar, ilçelerinde vatandaştan oy ve destek istiyor.

Akşehir'de AK Parti Akşehir İlçe Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, İlçe Teşkilat mensupları ile belde belediye başkanları; Akşehir Canlı Hayvan Pazarı ve Kesim Yeri'nde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.

Esnafın sorunları ve taleplerini dinleyen Salih Akkaya ve beraberindekiler, önümüzdeki dönemde Akşehir'de her şeyin çok daha güzel olacağını söyledi.

AK Parti Akşehir heyeti, esnaf ziyaretinin yanı sıra vatandaşı da evlerinde ziyaret ediyor. Her akşam birkaç eve konuk olan AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, vatandaşa kendini, gelecek dönem planlamaları, AK Parti, İktidar ve Başbakan Erdoğan'a yönelik yapılan operasyonu anlatıyor.

Ereğli Belediye Başkan Adayı Özkan Özgüven de Ereğli ve beldelerine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşla evlerinde bir araya geliyor. Özgüven, çalışmalarını ara vermeden sürdürdüklerini ifade etti.

Yaklaşık bir aydır gece gündüz sahada olduklarını söyleyen Özgüven; "Zaman zaman bizim de yorulduğumuz oluyor. Ancak vatandaşımızın bize olan sevgi ve ilgisi bu yorgunluğumuzu bizlere unutturuyor. Bizler, tüm enerjimizi ortaya koyarak 30 Mart'ta AK Parti'nin Ereğli'de de ipi göğüslemesini sağlayacağız inşallah" dedi.

31 ilçede olduğu gibi Hadim de 30 Mart'a hazırlanıyor. Hadim Belediye Başkanı ve AK Parti Hadim Belediye Başkan Adayı Ahmet Hadimioğlu, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ile ilçe teşkilat mensupları, Hadim'de ev ziyaretleri gerçekleştirdi. - Konya

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti