Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika

Yerel Seçimlere Doğru

28.02.2014 13:16
Yerel Seçimlere Doğru, System.String[]

Atakum Belediye Başkanı ve CHP Atakum Belediye Başkan adayı Metin Burma proje tanıtım toplantısı düzenledi.

Atakum Belediye Başkanı ve CHP Atakum Belediye Başkan adayı Metin Burma proje tanıtım toplantısı düzenledi.

Bir otelde düzenlenen toplantıda Burma, son beş yılda gerçekleştirilen projeleri anlatarak yeniden seçildiği takdirde yapacağı projeleri tanıttı.

Atakum ilçesini Karadeniz'in yıldızı yapmak için yola çıktıklarını belirten Burma, 2009 yılından günümüze kadar geçen sürede yapılan eserleri referans aldıklarını vurgulayarak, "Atakum'u Karadeniz'in yıldızı yapma iddiasını yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Atakum böyle büyük bir  sıçrama yapmıştır. Şimdi 2014 yılından sonra Türkiye'nin yıldızı olma gibi bir büyük çabamız olacak iddiasındayız" dedi.

Çakırlar Korusu 2. Etap Projesi'nin hayata geçirileceğine dikkati çeken Burma, "Samsun için Türkiye ölçeğinde çok söz edilecek bir yer haline getirilerek, müthiş bir yer olacak. İkincisi ise Yaşam Parkı adında bir yer yaptık. Gördük ki Türkiye'de böyle bir projede yok. Çok önemsenen bir proje oldu" diye konuştu.

Konuşmanın ardından sinevizyon gösterisi eşliğinde proje tanıtımı gerçekleştirildi. - Samsun

Yerel Seçimlere Doğru

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti