Yerel Yönetimler Bir Arada - Son Dakika

Yerel Yönetimler Bir Arada

17.02.2012 22:08
Yerel Yönetimler Bir Arada, System.String[]

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, ilk kez düzenlediği Genişletilmiş Danışma Toplantısı'nda, il ve belediye meclis üyeleri, belde teşkilatı ve yerel yönetimleri bir araya getirdi.

DSİ Misafirhanesi'nde düzenlenen Danışma Toplantısı'na; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Adil Saraç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, belde başkanları il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, "Bu tür toplantıların birlik ve beraberlik ifade ediyor. Merkez İlçe Başkanımız daha önceden böyle bir toplantı yapacaklarını söylemişti. Ben de özel olarak bu toplantıya katıldım. Sevgili Mustafa Zahit'e teşekkür ederim kendisini tebrik ediyorum. Yerel yönetimler her kesimin yanında olan onlarla birlikte olan insanlardır amacımız bu birlikteliği artırmaktır" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ise, biraya gelmelerinin temelinde ortak diyalog ve hizmetlerle ilgili bilgi alışverişi olduğunu kaydederek, "Ak Parti ailesini bu tür toplantılarla bir araya getireceğiz. İlkini yaptık. Sayın gelen başkanımız başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan yolunda bu tür çalışmaklarımız devam edecek. Bundan sonra ki toplantılarımızı Merkez İlçe Başkanlığı'ndaki yeni toplantı salonunda yapacağız" diye konuştu.

Karaköprü Belde Belediye Başkanı Nihat Çiftçi de, böyle birleşimlerin olması gerektiğini ifade etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, yapılan çalışmaların ifade edildiğini kaydederek, "Bunun gecikmiş bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Önceden yapılması gerekiyordu. Ama siz düşündünüz. Çok etkili ve başarılı olduğu kanaatindeyim" şeklinde konuştu.

Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Adil Saraç da, yerel yönetimlerde bu tür toplantıların izlenmesi gerektiğini ifade etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından toplantının ayda bir kez olmak üzere devam ettirileceği bildirildi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yerel Yönetimler Bir Arada - Son Dakika


Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi İskenderun'da yangın bölgesine su taşıyan tanker 13 aracı biçti: 1 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Kayıp kadının kredi kartından para çeken zanlı, Gülümser Bulut cinayetinin sanığı çıktı Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti
17:43