Son Dakika Haberleri: Yerkesik'te Dış Kuyular, Okurlarıyla Buluşuyor

Yerkesik'te Dış Kuyular, Okurlarıyla Buluşuyor

15 gün önce

Menteşe Belediyesi kültür yolunda attığı adımlarına gazeteci – yazar Hüseyin Atılgan'ın kaleme aldığı "Yerkesik'te Dış Kuyular – Hayır Kuyuları" adlı kitap ile bir yenisini daha ekliyor.

Yerkesik'te Dış Kuyular, Okurlarıyla Buluşuyor, System.String[]

Yerkesik mahallesinde hayır kuyuları olarak ta bilinen dış kuyular hakkında bilgiler içeren kitap, gazeteci – yazar Hüseyin Atılgan'ın 1,5 yıllık çalışmasının bir ürünü olarak okurlarıyla buluşuyor. Kitapta bölgede tespit edilen 68 hayır kuyusu ile yöre insanının su ile arasında ki bağı, yaşam kültürünü ve suya verdikleri önem anlatılıyor.

Gazeteci – yazar Hüseyin Atılgan'ın kaleme aldığı ve Menteşe Belediyesi Kültür yayınları olarak okurlarıyla buluşacak olan "Yerkesik'te Dış Kuyular – Hayır Kuyuları" adlı türünün ilk örneği kitabın imza günü, 06 Ekim 2018 Cumartesi günü saat:15.00'te Yerkesik Yayla Mevkii musalla kahvesinde yapılacak. Kitap imza gününde ayrıca fotoğraf sergisi de açılacak.
Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Uğrattı: Kocam, Arkadaşımı 5 Dakikada Hamile Bıraktı Alkollü Servis Sürücüsünü Yakalayan Polis, Onlarca Çocuğun Hayatını Kurtardı

Sosyal Medyada Tanıştığı Kadın, Giresunlu Gencin Hayatını Kararttı