Yerköprü Şelalesi Yolu Asfaltlanıyor - Son Dakika

Yerköprü Şelalesi Yolu Asfaltlanıyor

10.10.2018 12:15
Yerköprü Şelalesi Yolu Asfaltlanıyor, System.String[]

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, ilçede devam eden Hadim Aladağ yolunun asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, ilçede devam eden Hadim Aladağ yolunun asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Hadimioğlu, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ile birlikte ilçeye 12 kilometre mesafedeki Hadim-Aladağ yolunda devam eden yol yapım çalışmalarını inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.

İncelemelerinin ardından değerlendirmede bulunan Hadimioğlu, ilçe sınırları içinde bulunan doğa harikası Yerköprü Şelalesine ulaşımı sağlayan Kaplanlı-Aladağ yolunun genişletme ve asfaltlama çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Hadimioğlu, "Arazinin engebeli olması nedeniyle birçok noktada istinat duvarları inşa edildi. Çalışmalar devam ettiği için ulaşım kontrollü sağlanıyor. Turizm için büyük öneme sahip olan bu yolun yapılmasında emeği olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Lütfi Elvan'a, Konya milletvekillerimiz sayın Ahmet Sorgun ve Ziya Altunyaldız'a teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yerköprü Şelalesi Yolu Asfaltlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti