Yerköy'de Ekmek Fiyatları Düştü - Son Dakika

Yerköy'de Ekmek Fiyatları Düştü

02.01.2012 18:47
Yerköy'de Ekmek Fiyatları Düştü, System.String[]

Yerköy Belediyesi, Encümen Kararı ile Yerköy Belediyesine ait ekmek fabrikasında üretilen 300 gram ekmeğin fiyatını, 50 kuruştan 45 kuruşa indirdi.

Yerköy Belediyesi, Encümen Kararı ile Yerköy Belediyesine ait ekmek fabrikasında üretilen 300 gram ekmeğin fiyatını, 50 kuruştan 45 kuruşa indirdi.

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yerköy Belediyesi olarak göreve geldiğimizde, modern bir ekmek üretim tesisine dönüştürdüğümüz Belediye Ekmek Fabrikasında üretilen 300 gram ekmeğin fiyatını, Belediye Encümeni'nde aldığımız karar doğrultusunda, vatandaşlarımızın zorunlu ihtiyaç maddelerine olan harcamalarına katkı sağlamak amacıyla 50 kuruştan, 45 kuruşa indirdik" dedi.

Ağaoğlu önümüzdeki günlerde ekmek gramajında indirim olduğu takdirde tekrar fiyat ayarlaması yapılabileceğini de söyledi.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yerköy'de Ekmek Fiyatları Düştü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi