Yerköylü çocuklar, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini izledi - Son Dakika

Yerköylü çocuklar, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini izledi

15.02.2022 11:59
Yerköylü çocuklar, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini izledi

Yozgat'ın Yerköy Hüyük ve Haşim Kılıç Mahallesi'nde yaşayan 65 çocuk, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini seyretti.

Yozgat'ın Yerköy Hüyük ve Haşim Kılıç Mahallesi'nde yaşayan 65 çocuk, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini seyretti.

Film sonrası açıklama yapan Hüyük Mahallesi Muhtarı Hasan Arslan, Haşim Kılıç Mahallesi Muhtarı Cesur Şahin ve çocuklarla "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" isimli filmi izlemek için etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Arslan, "Şehit Eren Bülbül'ün doğum gününde gösterime giren filmi izlemek için iki mahallemizdeki 65 çocuğumuzla Yozgat'ta sinemaya gittik. Etkinliği düzenlerken, Bülbül ve Gedik'in şehadetinin çocukların yüreğinde manevi bir iz bırakmasını amaçladık." dedi.

Çocukların filmi çok beğendiklerini ve bazı sahnelerinde duygusal anlar yaşadıklarını anlatan Arslan, katkılarından dolayı Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz'a, Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin'e ve kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
500
Yozgat Valisi Polat, çocukların köylerine davetini geri çevirmedi Yozgat Valisi Polat, çocukların köylerine davetini geri çevirmedi Sevgiliye Sorulacak Sorular... Sevgiliye sorulacak 50 Soru! Sevgiliye Sorulacak Sorular... Sevgiliye sorulacak 50 Soru!
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yerköylü çocuklar, 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement