Yerli Mobil Oyun Şirketi Mobilecraft oyunları dünya çapında 15 Milyondan fazla indirildi. - Son Dakika

Yerli Mobil Oyun Şirketi Mobilecraft oyunları dünya çapında 15 Milyondan fazla indirildi.

05.04.2013 10:24
İlandır
Yerli Mobil Oyun Şirketi Mobilecraft oyunları dünya çapında 15 Milyondan fazla indirildi.

, System.String[]

Odak noktası spor oyunları olan şirketin, Flick Shoot ve Real Basketball oyunları amiral gemileri konumunda.

2011 yılında Cumhur Onat ve Veyis Dinçer tarafından kurulan ve kuruluşundan kısa bir süre sonra Mynet'in kurucusu Emre Kurttepeli tarafından yatırım alan yerli oyun şirketi Mobilecraft 1.5 sene içerisinde Apple AppStore ve Google Play uygulama mağazaları üzerinde 15 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Şirket faaliyetlerine İstanbul ve Eskişehir'de kurmuş olduğu iki ayrı oyun stüdyosunda devam ediyor.

Odak noktası spor oyunları olan şirketin, Flick Shoot ve Real Basketball oyunları amiral gemileri konumunda. Bunların yanında şirketin Bilgi Yarışı ve Super Chicken gibi her yaşa ve zevke hitap eden oyunları da bulunuyor.

Şirketin oyunları başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 120 farklı ülkede mobil oyuncularla buluşuyor.

Flick Shoot telefon ekranında parmağınızı kullanarak serbest vuruşlar atabileceğiniz bir futbol oyunu. Oyunda kaledeki hedeflerin vurulduğu, zorluğu zamanla artan bir kaleciyle mücadele edildiği ve online olarak tüm dünyadan oyuncularla yarışılabilen farklı oyun modları bulunuyor.

Tüm dünyada spor oyunları kategorisindeki yüksek sıralamasını koruyan oyun spor severlerin telefonlarına ilk yükledikleri oyunlardan birisi.

Real Basketball ise olağanüstü grafikleri cep telefonu ekranlarına taşıyan bir basketbol oyunu. 6 farklı oyun modunda oyuncular onlarca forma, karakter ve top seçenekleriyle dilerse tek başlarına dilerse gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla yarışabiliyor. Real Basketball 1 aydan kısa bir süre içerisinde 3 milyondan fazla indirilerek adeta bir rekor kırdı.

Şirketin hedefi 2013 yılının sonunda 30 milyondan fazla oyuncuya ulaşmak ve bir Türk şirketini dünya çapında tanınan ve sektörün lider markası haline getirmek.

Resmi Internet Sitesi:

Flick Shoot AppStore:

Flick Shoot Google Play:

Real Basketball AppStore:

Real Basketball Google Play:

Son Dakika Advertorial Yerli Mobil Oyun Şirketi Mobilecraft oyunları dünya çapında 15 Milyondan fazla indirildi. - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kolombiya'da hükümet karşıtı gösterilerde 24 kişi ölürken, onlarca insan kayboldu Kolombiya'da hükümet karşıtı gösterilerde 24 kişi ölürken, onlarca insan kayboldu Yükselişine devam eden altının gram fiyatı 480 lira seviyesinden işlem görüyor Yükselişine devam eden altının gram fiyatı 480 lira seviyesinden işlem görüyor 13 yaşındaki Pınarı maganda kurşunu hayattan kopardı! Acılı ailenin feryadı yürekleri dağladı 13 yaşındaki Pınarı maganda kurşunu hayattan kopardı! Acılı ailenin feryadı yürekleri dağladı Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Muğla'da çıplak poz veren kadınlar gözaltına alındı Muğla'da çıplak poz veren kadınlar gözaltına alındı Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Son Dakika! Zeytinburnu'nda daha önce boşaltılan bina çöktü, enkaz altında çok sayıda araç var Son Dakika! Zeytinburnu'nda daha önce boşaltılan bina çöktü, enkaz altında çok sayıda araç var Cem Yılmaz, '20 yaş' akımına katılan Mehmet Günsür'ün fotoğrafına yorum yaptı, kahkahalara boğdu Cem Yılmaz, '20 yaş' akımına katılan Mehmet Günsür'ün fotoğrafına yorum yaptı, kahkahalara boğdu
Advertisement