Yerli otomobil TOGG, gece karanlığında yolda görüntülendi! Yol tutuşu beğeni topladı - Son Dakika

Yerli otomobil TOGG, gece karanlığında yolda görüntülendi! Yol tutuşu beğeni topladı

03.07.2022 19:21

Türkiye'nin piyasa çıkarmaya hazırlandığı yerli otomobili TOGG, gece yarısı yolda seyahat ederken görüntülendi. Aracı kimin kullandığı bilinmezken yol tutuşu da izleyenler tarafından beğeni topladı.

2023 yılı Mart ayı itibariyle artık daha sık rastlamaya başlayacağımız Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, gece yarısında yolda görüntülendi. TOGG'u kimin kullandığı bilinmezken, bu görüntünün sosyal medya paylaşılması heyecan yarattı.

YOL TUTUŞU HAYRAN BIRAKTI

Türkiye'nin yerli otomobilinin yol tutuşu ve manevra kabiliyeti ise izleyenleri adeta kendisine hayran bıraktı. Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz tarafından görüntülenen TOGG, kamera kaydına girdikten saniyeler sonra hızlı şekilde gözden kayboldu.

MERAKLA BEKLENİYOR

TOGG'un banttan indirilip yollarla kavuşacağı tarih merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG'un 2022 yılının sonunda banttan indirileceğini ifade etmişti.

YORUMLAR (1)
  • Murat Adıyaman: Ne kadar gurur verici tarihte hep engellemiş mandacılar ama kıralı gelse bunu engelleyemez Cevap Yaz 7 4 Yayından Kaldır
500
Bakan Özer: 'Milli Eğitim Bakanlığına bağlı birimlerden 8 bin 269 ürünümüz tescil edildi' Bakan Özer: 'Milli Eğitim Bakanlığına bağlı birimlerden 8 bin 269 ürünümüz tescil edildi' 'Patentle Türkiye' yarışmasında dereceye giren liseliler ödüllerini aldı 'Patentle Türkiye' yarışmasında dereceye giren liseliler ödüllerini aldı

Son Dakika Güncel Yerli otomobil TOGG, gece karanlığında yolda görüntülendi! Yol tutuşu beğeni topladı - Son Dakika


Advertisement