Yeryüzündeki Son Aşk Filmi - Son Dakika

Yeryüzündeki Son Aşk Filmi

16.07.2011 20:00
Yeryüzündeki Son Aşk Filmi, System.String[]

Yeryüzündeki Son Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yeryüzündeki Son Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kadınlara bağlanmakta sorunları olan Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır. Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir.

Yönetmen: David Mackenzie

Senaryo: Kim Fupz Aakeson

Oyuncular: Ewen Bremner, Stephen Dillane, Ewan McGregor, Connie Nielsen, Eva Green

Filmin Türü: Drama, Romantik

Orijinal Adı: Perfect Sense

Yapımcı Firma: Sigma Films, Subotica Entertainment

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: Almanya, İngiltere, İsveç, Danimarka

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 92 dk.

Resmi Sitesi: http://www.yeryuzundekisonask.com/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 26.08.2011

Yeryüzündeki Son Aşk Filmi

Son Dakika Güncel Yeryüzündeki Son Aşk Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

90 yaş üzeri vatandaşlar evlerinde aşılanmaya başlandı, son 6 ayda Kovid-19 geçirenlere aşı yapılmayacak Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Son Dakika! Mesud Barzani ve oğlu ile görüşen Hulusi Akar'dan kritik mesaj: Bütün mücadelemiz terör örgütüne karşı Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine dahil oldu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya benzeyen vatandaş sosyal medyada gündem oldu! Espriler havada uçuşuyor Dünyaca ünlü medya şirketi Discovery, BluTV'ye ortak oldu 12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor