Yeryüzündeki Son Aşk Filmi - Son Dakika

Yeryüzündeki Son Aşk Filmi

16.07.2011 20:00
Yeryüzündeki Son Aşk Filmi, System.String[]

Yeryüzündeki Son Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yeryüzündeki Son Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kadınlara bağlanmakta sorunları olan Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır. Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir.

Yönetmen: David Mackenzie

Senaryo: Kim Fupz Aakeson

Oyuncular: Ewen Bremner, Stephen Dillane, Ewan McGregor, Connie Nielsen, Eva Green

Filmin Türü: Drama, Romantik

Orijinal Adı: Perfect Sense

Yapımcı Firma: Sigma Films, Subotica Entertainment

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: Almanya, İngiltere, İsveç, Danimarka

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 92 dk.

Resmi Sitesi: http://www.yeryuzundekisonask.com/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 26.08.2011

Yeryüzündeki Son Aşk Filmi

Son Dakika Güncel Yeryüzündeki Son Aşk Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradı Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu