Yeşilay'dan Gençlere Yaşam Dersi - Son Dakika

Yeşilay'dan Gençlere Yaşam Dersi

19.01.2012 16:00
Yeşilay'dan Gençlere Yaşam Dersi, System.String[]

Yeşilay Gençlik Tiyatrosu, "Hayır Demek Yetmez" adlı tiyatro oyunuyla Bandırmalı lise öğrencilerine perdelerini açtı.

Yeşilay Gençlik Tiyatrosu, "Hayır Demek Yetmez" adlı tiyatro oyunuyla Bandırmalı lise öğrencilerine perdelerini açtı.

Barış Manço Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunda, son yıllarda ilköğretim düzeyine kadar inen alkol ve uyuşturucu kullanımıyla mücadelenin önemi anlatıldı.

Bandırma Belediye başkanı Sedat Pekel, ülkenin uyuşturucu ile mücadelesinde önemli aşama gösterdiğine dikkati çekerek, belediye olarak her zaman okul, öğrenci ve aile ilişkilerine katkı vermeye hazır olduklarını söyledi.

Oyunun ardından Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu görevlilerinden Fatih Dörtdoğan, uyuşturucunun zararları hakkında bilgi verdi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeşilay'dan Gençlere Yaşam Dersi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD konsolosluk çalışanı Nazmi Mete Cantürk'e "FETÖ'ye yardım" suçundan hapis cezası Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Son Dakika: Ateşkesi ihlal eden Ermenistan ordusu, Berde'de sivilleri hedef aldı: 4 ölü, 10 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Meteoroloji İstanbulluları uyardı: Kar soğukları geliyor Çaresizliklerini anlatan en iyi video! Ermeni gençler, polis zoruyla otobüse bindirilip cepheye gönderildi