Son Dakika Haberleri: Yeşilay Elçileri" Projesinde Sertifikalar Verildi

Yeşilay Elçileri" Projesinde Sertifikalar Verildi

10 gün önce

Kırklareli'de "Yeşilay Elçileri Projesi" kapsamında bağımlılıklarla mücadele çalışmalarında görev alan gönüllü öğrencilere sertifikaları verildi.

Yeşilay Elçileri
Kırklareli'de "Yeşilay Elçileri Projesi" kapsamında bağımlılıklarla mücadele çalışmalarında görev alan gönüllü öğrencilere sertifikaları verildi.

Öğretmenevinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Aile, Çalışma ve Sosyal HizmetlerMüdürü Mehmet Karaman, Milli Eğitim Müdürü Cahit Akın, Müftü Hüseyin Demirtaş, Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Vedat Açar, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Şengörür, burada yaptığı konuşmada, topluma hizmetler açısından üniversitelerin önemli görevlerinin bulunduğunu söyledi.

Akademik personel ve öğrencilerin insanlara ve topluma yararlı çalışmalar yapmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Şengörür, gönüllülük esasına dayanan projede öğrencilerin yer almasından dolayı da çok mutlu olduğunu belirtti.

Açar da Genç Yeşilay Kulübü üyesi öğrencileri ile birlikte bağımlılıkla mücadele konularında güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından projede yer alan öğrencilere sertifikaları verildi.İntihar Etmek İçin Çatıya Çıkan Kişi, 109 Suçtan Aranıyormuş 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Vatandaşa Kötü Haber! Aç-Kapa Cezaları Zamlandı