Son Dakika Haberleri: Yeşilay Sağlıklı Yaşama Dikkat Çekecek

Yeşilay Sağlıklı Yaşama Dikkat Çekecek

3 yıl önce

Yozgat'ta Yeşilay, 1-7 Mart tarihleri arasında, 'Sağlıklı yaşam için sen de bir söz ver' çerçevesinde çeşitli etkinlikler yapacak.

Yeşilay Sağlıklı Yaşama Dikkat Çekecek, System.String[]

Yozgat'ta Yeşilay, 1-7 Mart tarihleri arasında, 'Sağlıklı yaşam için sen de bir söz ver' çerçevesinde çeşitli etkinlikler yapacak.


Kent Park Sosyal tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Yeşilay Şube Başkanı Halil İbrahim Coşkun, burada yaptığı konuşmada, hafta çerçevesinde bağımlılık konusunda farkındalık seviyesini artırmak için ilde çeşitli faaliyetler yapılacağını belirtti.


Bu yıl da bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm toplumu harekete geçirmeyi amaçladıklarını ifade eden Coşkun, "Gönüllülük ve dayanışmaya dikkat çekmek amacıyla bu yıl Yeşilay Haftası'nda, 'Yeşilay Dayanışma Haftası' çalışması yapacağız. İlimizdeki Yeşilay gönüllülerimizle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, etkinlik ve seminerlerimizle bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulunacağız." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 27.02.2017 06:49 Kaynak: AAEski basketbolcuya arabanın içinde cinsel organını gösteren sapık tutuklandı
Aç kurtların saldırdığı talihsiz köpek, eve sığınarak hayatta kaldı Otobüs şoförü, tartıştığı gence hakaret etti: Seni tek başına Hadımköy'e götürürüm